We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Problem.

Sylwester
11-07-2011, 16:28
Dobra, działa panel. Poproszę o dane do konfiguracji - host mysql.

Sylwester
11-07-2011, 16:21
Dziękuje za pomoc, problem zniknął. Obecnie wgrywam wszystko od nowa.
Wszystko OK, ale wyświetla się: Serwer MySql nie odpowiada!
Czy baza to localhost i jak poprawnie zalogować się przez phpmyadmin, raz mi się udało a tak zawsze błąd. ;/

furek
11-07-2011, 12:31
Cytat Napisał slawqo
PHP jest już na serwerze wirtualnym zainstalowane więc nie ma potrzeby żebyś instalował coś samodzielnie (i nie masz takich uprawnień). Do pliku php.ini również nie masz dostępu więc w nim nic nie zmienisz.
Wg dokumentacji php funkcja ta jest dostępna od PHP 5 więc musisz zmienić wersję PHP z której korzystasz na serwerze. Możesz to zrobić zgodnie z tym przewodnikiem.

Są serwery do których ma się dostęp do php.ini.

slawqo
11-07-2011, 11:19
PHP jest już na serwerze wirtualnym zainstalowane więc nie ma potrzeby żebyś instalował coś samodzielnie (i nie masz takich uprawnień). Do pliku php.ini również nie masz dostępu więc w nim nic nie zmienisz.
Wg dokumentacji php funkcja ta jest dostępna od PHP 5 więc musisz zmienić wersję PHP z której korzystasz na serwerze. Możesz to zrobić zgodnie z tym przewodnikiem.

no4b
11-07-2011, 10:08
Ten link jest bardzo mądry i dla swojego dobra radzę studiować go tak długo aż pojmiesz jego geniusz.

Sylwester
11-07-2011, 04:08
Wszystkie inne błędy wyeliminowałem. Oczyściłem katalog www, wgrałem skrypt od 0. Czy ja mam sobie wgrać PHP na serwer czy co? Nie orientuję się w ogóle, na xaa.pl miałem od razu i chodziło... Proszę Cię o pomoc, a kolegów z głupimi linkami proszę o nie udzielanie się.

furek
08-07-2011, 13:16
Ten błąd świadczy o tym, że nie masz ustawionego w php.ini zony czasowej.

Możesz zrobić to bezpośrednio w pliku php w , którym odpalasz lub zmienić w php.ini date_default_timezone_set() Polską lub zagraniczną jaką tam sobie będziesz chciał.

slawqo
07-07-2011, 21:51
Cytat Napisał no4b
+1

no4b
07-07-2011, 21:48
http://rtfm.killfile.pl/

Sylwester
07-07-2011, 19:45
Kupiłem serwer personal + domenę .eu, opłaciłem. Nie potrafię w ogóle korzystać z tego panelu, nie mogę się zalogować do bazy przez phpmyadmin, zgubiłem już ten link, a miałem go, był błąd: utf-8, pomóż ktoś, na stronie widnieje taki błąd, nie wiem jaki ma być host bazy, atrybuty nadane, plik www był wyczyszczony, resztę zostawiłem, błąd poniżej, co dalej? HELP!

Fatal error: Call to undefined function: date_default_timezone_set() in /homez.356/user_Mój/www/index.php on line 10