We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

strona na wix.com /domena w ovh ?

Karinn
03-07-2011, 23:03
Ok, zadziałało.. uff
dzieki za pomoc!

slawqo
03-07-2011, 20:51
Podaj o jaką domenę chodzi.

Karinn
03-07-2011, 19:48
co to znaczy, że domina powinna wskazywac na serwer?

No zrobiłam tak jak tam było napisane, mam nadzieję, że zareguje..

slawqo
03-07-2011, 19:02
Jak zrobiłaś przekierowanie zgodnie z tym przewodnikiem to powinno być wszystko ok. Oczywiście domena powinna wskazywać na serwer 213.186.33.5, ale jak korzysta z serwerów dns ovh to powinno się to ustawić tak automatycznie.
Jak wszystko masz tak ustawione to poczekaj ok. 24h na propagację strefy dns i powinno przekierowanie działać.

Karinn
03-07-2011, 17:28
hej,
jestem całkowicie zielona w tematach domen, przekierowań etc, ale do jutra moja domena musi zacząć działać i zastanawiam się czy jest to mozliwe:

otóż, stworzyłam strone na wix.com i jako że adres wyglada tam wix.com/mojanazwa/nazwastrony to chciałam umieścić to pod domeną. (czyli wpisuje w przegladarke mojanazwa.pl i przenosi mnie na strone wix.com) Wykupiłam taką na ovh.pl i niestety nie jestem pewna czy zrobiłam wszystko dobrze, bo nadal domena nie działa i nie wiem czy zacznie i mam czekać, czy coś jeszcze muszę zrobić.
To co zrobiłam
domeny&dsn/przekierwoania www/zostaiwłam pole puste, wpisałam adres swojej strony dałam visbale/zapisz
i czekam.
czy to zadziała czy muszę zrobić cos innego?

Kieruje sie tym, że mam wykupiona tez domene pod organizację na home.pl i tam ustawiłam bez problemów przekierowanie na blogspota organizacji.

Z góry dziękuję za pomoc!