We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

prośba do admina

maxix
14-07-2011, 11:53
Tak od razu dostępu nie uzyska Pan. Proponuję zrobić stronę na nowo pod adresem np. piotruspan.pl (ta jest akurat zajęta, ale istnieją też inne końcówki... czyli wykupić domenę - rocznie to groszowa sprawa), wykupić hosting na Pana dane (przede wszystkim Pana adres e-mail, otrzyma Pan wtedy hasło oraz możliwość zarządzania hostingiem, a jakby osoba nie wywiązała się - ma Pan zawsze możliwość zmiany hasła do konta ftp), zrobić stronę od nowa (nowy wygląd etc.). Nie jest to koszt ogromny. Koszt takiego hostingu+domena to nie drogo ale kilka groszy trzeba mieć

Pozdrawiam,

piotruspan
02-07-2011, 09:13
witam.
mam wielki problem odnośnie strony internetowej zamieszczonej na waszym serwerze tj www.piotruspan.ovh.org.
problem jest tego typu:
jestem właścicielem sali zabaw dla dzieci Piotruś Pan w łodzi.
kiedyś zleciłem zrobienie strony internetowej pewnej kobiecie i strona powstała lecz nie dostałem żadnych haseł do konta od tego czasu nie mam kontaktu z tą osobą a ceny w mojej sali się zmieniły, a klienci z internetu są przygotowani na inne stawki i mam czasem problemy z porozumieniem
prośba moja jest taka:
prosiłbym o usunięcie tej strony z serwera lub o dostęp w celu zmiany danych na stronie.
pozdrawiam