We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Programista PHP - testy rekrutacyjne

validator
30-09-2011, 23:25
Bardzo dobra weryfikacja. Przebrną tylko najlepsi, którzy dostaną pracę. Wielkie korporacje tak rekrutują

olympia
06-09-2011, 08:48
hej, sprawdzałam jakiś czas temu te testy i powiem szczerze, że są spoko. Generalnie lubię nawet dla samej siebie rozwiązywać wszelakie testy czy inne łamigłówki.. Szare komórki wolniej się starzeją

krystiano
26-08-2011, 10:59
Cytat Napisał tom_mo
Co sądzicie o stosowaniu testów podczas rekrutacji? Na drugiej juz rozmowie o pracę na stanowisko programisty PHP dostałem testy do rozwiązania. Czy taka forma selekcji może być wiarygodna i dać obiektywny obraz posiadanych przeze mnie kompetencji?
Wg mnie testy mogą dawać całkiem obiektywną opinię na temat kandydata, ale pod warunkiem że są dobrze przygotowane oraz że sprawdzają przede wszystkim wiedzę praktyczną.

no4b
10-08-2011, 10:52
Nie mam gejsbóka ani gejspejsa ;(

troll
10-08-2011, 09:39
mają około 30 testów it, więc nie powiem Ci jakie, najlepiej samemu sprawdzić na stronie. Co prawda są płatne, ale teraz (nie wiem do kiedy) mozna za 'lubie to' na fb dostać kod do bezpłatnego przejścia testu. Ja robiłem test z JS i linuxa.

olympia
29-07-2011, 10:05
siema,
nie znam tej strony. A jakie testy mają i za ile? Jeśli drogie, to nie, dzięki.

troll
04-07-2011, 14:30
Cytat Napisał no4b
To zależy od pytań jakie na tym teście się znajdą. Jeśli sprawdzają myślenie czy znajomość podstawowych algorytmów i wzorców projektowych to OK, ale jeśli sprawdzają, czy zna się na pamięć jakieś książki to bez sensu.

Takie testy ostatnio rozwiązywałem na testcv.com. Dobre pytania praktyczne, więc mogę polecić śmiało. Ktoś też zna?

no4b
30-06-2011, 20:18
To zależy od pytań jakie na tym teście się znajdą. Jeśli sprawdzają myślenie czy znajomość podstawowych algorytmów i wzorców projektowych to OK, ale jeśli sprawdzają, czy zna się na pamięć jakieś książki to bez sensu.

borec
30-06-2011, 19:21
Temat nie w tym dziale, ale moim zdaniem pomysł niegłupi. Nie widzę innego sposobu sprawdzenia co faktycznie delikwent potrafi, a co tylko mówi, że potrafi.

tom_mo
30-06-2011, 16:47
Co sądzicie o stosowaniu testów podczas rekrutacji? Na drugiej juz rozmowie o pracę na stanowisko programisty PHP dostałem testy do rozwiązania. Czy taka forma selekcji może być wiarygodna i dać obiektywny obraz posiadanych przeze mnie kompetencji?