We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Pomoc przy hostowaniu serwera.

drangel
28-08-2011, 19:34
Witam. Jeśli nadal aktualne - czekam na kontakt: 12939247

Xray
01-07-2011, 20:20
Nadal aktualne!
Jeżeli jest tu jakiś informatyk albo ktoś doświadczony proszę o kontakt ze mną. Nie ma nic do stracenia, a można zarobić.

Xray
30-06-2011, 13:26
Witam, niedługo będę kończył pracę nad serwerem do tibii. Mam zamiar postawić go na jakimś dedyku z ovh ew. kimsufi. A problem polega na tym, że mało znam się na kompilacji silnika, instalacji acc makera(stronki), oraz już na samym hostowaniu serwerów. I moja oferta wygląda tak. Ja zamawiam dedyka a Ty kompilujesz silnik stawiasz stronke itd, aby wszystko działało. Ja oczywiście płace Ci za to(dogadamy się ile) nawet jeżeli projekt nie wypali. A co potem?
Jeżeli projekt wypali(a wypali na 99%, ponieważ mam wiadomości od wielu starych graczy, którzy by zagrali ponownie) chciałbym, abyś miał na oku serwer, ponieważ często mogą wystąpić jakieś błędy i takie tam. Oczywiście za pilnowanie serwera mogę płacić co miesiąc. Od razu mówię, że szukam osoby, która zna się już dość dobrze na tym.
Chciałbym dodać, że wcześniej miałem już 2 serwery tibii. Na pierwszym grało tylko 100 osób, ale już na drugim ponad 300(gdzie zarobki na dotpay wynosiły około 4500-5000zł miesięcznie bez odliczania podatku).
Kontakt gg : 2046353
e-mail : karolkw2@o2.pl

Lub tutaj na pw.

Czekam na propozycję.