We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Nowy Hosting!!

dr_NO
12-02-2006, 21:55
a dlaczego tam chmodow zmieniac nawet nie mozna ?
LOL jak niewiem .... beznadziejny host i tyle :P

THOR
06-02-2006, 12:17
....kolejny "domorosły" Kevin Mitnick

pawel
05-02-2006, 17:19
Cytat Napisał sloppet
wg mnie ten yoyo to nienajlepszy jest.. moj kolega mial tam strone i mu sie ktos wlamal...
a to już bardziej nie najlepszy programista z Twojego kolegi

sloppet
05-02-2006, 16:10
wg mnie ten yoyo to nienajlepszy jest.. moj kolega mial tam strone i mu sie ktos wlamal...

Gino
01-02-2006, 15:48
Cytat Napisał sosnix
NMiezuwalyzlem ze sa reklamy jezeli sa to zmieniam zadanie 60free na 1 miejscu a yoyo na drugim
Powtarzam pytanie.

sosnix
01-02-2006, 14:58
NMiezuwalyzlem ze sa reklamy jezeli sa to zmieniam zadanie 60free na 1 miejscu a yoyo na drugim

pawel
01-02-2006, 14:48
no te reklamy to rzeczywiście
chociaż mimo wszystko 100MB na www i 30MB na mysql to ciekawa rzecz, czekamy na 100free :P

Gino
01-02-2006, 14:40
Takie pytanko do Sosnixa.

Ale po co to pisałeś na forum tutaj?

supermegazord
01-02-2006, 14:08
sosnix ale tam nigdzie nie jest napisane że nie ma reklam Dobra znalazłem
punk 16 regulaminu
Kod:
YoYo.pl ma prawo do umieszczania reklam w dowolnej formie na stronach 
znajdujących się na serwisach użytkowników.
Taki hosting to ja pier"?*$@

Zanim dasz jekiegoś super boskiego newsa to przeczytaj dokładnie a nie dupe zawracasz.

Pozdrawiam Cię Sosnix

Łabędź
01-02-2006, 13:51
Cytat Napisał sosnix
WEDLUG MNIE ten hosying jest na 1 miejscu a pozniej 60 free!!!!!!

pozdrawiam

sosnix
01-02-2006, 13:37
Znalzlem Nowy hosting oto jego strona i parametry
Kod:
http://www.yoyo.pl./
# Darmowa strona - stwórz sobie stronę (a nawet kilka stron!) w atrakcyjnej domenie yoyo.pl,
# Obsługa PHP w wersji 4 i 5 - stwórz własną witrynę w oparciu o ten najpopularniejszy język skryptowy tworzony na zasadach OpenSource, dopasowany do potrzeb aplikacji WWW,
# 100MB na Twoją witrynę - tak dużą pojemnością do wykorzystania w ramach pojedyńczej witryny WWW nie każdy może się pochwalić,
# 30MB baza danych MySQL - dzieki niej stworzysz prawdziwą, dynamiczną witrynę WWW,
# Możliwość korzystania z popularnych systemów implementujących fora dyskusyjne (phpBB2) oraz CMS (Mambo, Joomla, PostNuke, Xoops, PHP-Fusion, jPortal),
# Nielimitowany transfer miesięczny - już nigdy nie zobaczysz komunikatu o informującego Cię o przekroczeniu limitu transferu,
# Prosty sposób umieszczania danych na stronie - skorzystaj z możliwości jakie daje Ci protokół FTP,
# Szczegółowe statystyki ruchu - teraz się dowiesz kto, kiedy i w jaki sposób dotarł do Twojej witryny,
# ... i to wszystko absolutnie za darmo
Mam u nich konto i wszytko rejestracja przebiegla w 5 min!!! WEDLUG MNIE ten hosying jest na 1 miejscu a pozniej 60 free!!!!!!