We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Domena z serwerem starter1m do innego serwera OVH

slawqo
26-06-2011, 08:54
Procedurę musisz wydrukować, podpisać i razem z dokumentem tożsamości przesłać pocztą (lub kurierem). W przypadku serwera Start1M wystarczy skany tych dokumentów wysłać mailem do BOK'u.

no3name
25-06-2011, 11:27
Dzięki slawqo, już to zrobiłem. Jeszcze pytanie czy wystarczy złożyć procedurę poprzez managera, czy należy też przesłać do nich dowód tożsamości pocztą tradycyjną? Miał ktoś z tym już jakieś doświadczenia?

slawqo
25-06-2011, 09:05
Najpierw musisz zamknąć serwer Start1M przesyłając procedurę do BOK. Jak już Start1M będzie zamknięty to będziesz mógł zmienić domenę główną serwera Pro na tą domenę.

no3name
25-06-2011, 00:34
niestety nic chyba to nie daje.. serwer dalej jest powiązany

OPTRONET
24-06-2011, 21:50
Usuń strefę DNS dla domeny yyy.pl

no3name
24-06-2011, 20:20
Witam,
Chciałbym zrobić następującą czynność:
Posiadam serwer płatny Pro w Państwa ofercie. W managerze mam domenę xyz.pl przypisaną jako główną do serwera Pro. Jako domenę dodatkową mam zyx.pl. Mam też domenę yyy.pl z serwerem starter1m. Chciałbym "usunąć" jej (domenie yyy.pl) ten serwer i zamienić z domeną xyz.pl. Czyli chciałbym aby yyy.pl była jako główna. Gdy próbuję to zrobić przez manager to pisze, że nie da się, bo domena yyy.pl posiada już swój serwer. Jak więc osiągnąć taki stan rzeczy? Liczę na pomoc
Pozdrawiam,
no3name