We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

[phpBB by Przemo]

solti
19-02-2006, 17:43
Cytat Napisał Pablo3211
Ja MAM TO samo. Nie wiem co zrobic. Wrzuciłęm wszystko na sewer phpbb by przemo wszystkie pliki do katalogu forum. Mam tesh katalog www w ktorym z poprzednich plików nie chcą sie skasować cashe. Nie chcący przy wywalaniu poprzednich plików phpbb by przemo wywalił sie index.html Czy to ma jakieś znaczenie? Jesli tak to powiedzie skad moge wziąść ten plik. Prosze o pomoc.
Mam nadzieję, że wiesz o tym, że katalog forum musisz wrzucić do katalogu www?

mkoniu
19-02-2006, 12:34
trzemu zdublowałeś post - nieaśmiecaj forum....

Pablo3211
19-02-2006, 11:56
Ja MAM TO samo. Nie wiem co zrobic. Wrzuciłęm wszystko na sewer phpbb by przemo wszystkie pliki do katalogu forum. Mam tesh katalog www w ktorym z poprzednich plików nie chcą sie skasować cashe. Nie chcący przy wywalaniu poprzednich plików phpbb by przemo wywalił sie index.html Czy to ma jakieś znaczenie? Jesli tak to powiedzie skad moge wziąść ten plik. Prosze o pomoc.

Harry.Potter
12-02-2006, 16:53
gdy nie jest w www to dostęp masz tylko przez FTP (czyli np. przez Total Commandera), czytaj FAQ - na wielu forach typu support za nie patrzenie na FAQ są warny (ostrzeżenia)

supermegazord
01-02-2006, 14:19
no dokładnie tak powinno być a najlepiej to od razy do www to wszystko wrzucic najmniej problemów jest

Jarusek
01-02-2006, 14:18
to chyba w folderze 'www' ma być folder 'forum' - wtedy zadziała

http://60free.ovh.org/pl/support/faq.html#faq51

supermegazord
01-02-2006, 12:02
wedle tego co mówisz to nie mam tam index.php bo przeglądarka tego nie znajduje poszukaj gdzie masz plik index.php i do niego się odwołaj w przegłądarce próbowałem na twoim adresie różnych ustawień ale nie moge tego zlokalizować wielkość liter też ma znaczenie także o tym też pamiętaj

Valril
01-02-2006, 11:04
/www
/forum i w forum podkatalogi phpBB by przemo.

supermegazord
31-01-2006, 21:59
no skoro pisze ze nie znaleziono obiektu to znaczy że go tam nie ma jaki masz dokładny układ folderów napisz

Valril
31-01-2006, 21:49
Witam.

Jestem początkujący jeżeli chodzi o php więc proszę o radę.
Wrzuciłem przez ftp'a piliki phpBB by Przemo v. 1.9.4
Wcześniej aktywowałem MySQL. Plików nie wgrałem do folderu www lecz do równoległego forum adres wedle FAQ powinien wyglądać http://valril.ovh.org/forum/install.php

Wyskakuje jedynie błąd

Nie znaleziono obiektu!

Nie znaleziono żądanego URLa na tym serwerze. Jeśli wpisałeś URLa ręcznie, sprawdź, czy nie się nie pomyliłeś.
Error 404
60free.ovh.org
Tue Jan 31 21:43:02 2006

co robić?? HELP!