We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Strona Krok po Kroku!!!

Gino
31-01-2006, 21:40
Cytat Napisał pablo006
Moze mi ktos tak krotko krok po kroku wytumaczyc jak umiescic gotową strone na serwerze???? Bo mam juz strone dalem ja do katalogu www i nic. Z gory dziekuje i pozdrawiam wszytskich webmasterow!!!
Jak umieścisz ja na serwerze to pochwal sie nia.

Naki-BoT
31-01-2006, 21:12
Czesc, co do rozszerzen to moga byc inne ( lub wygladac inaczej ) jak *.shtml, *.php3, *.htm czy *.shtm ; )

A tutaj krotko jak mozesz to zrobic:

1. Zgraj Total Commandera: http://www.ghisler.com/
2. A w nim: siec->ftp polaczenie->nowe polaczenie( ew. ikonka z czerwonym napisalem FTP), w srodku wpisz dane:
sesja: nazwa jaka Ci pasuje,
nazwa hosta: ftp.60free.ovh.org
uzytkownik: taki jak zalozyles - dostales w mailu
haslo: jak wyzej, potem klikasz ok, zaznaczasz to co stworzyles i klikasz polacz.
** zdalny katalog mozesz ustawic: www

3. Po polaczeniu wchodzisz w katalog www, usuwasz co w nim jest, a do pustego folderu przeciagasz pliki swojej strony, to by bylo tyle?

Pozdrawiam

supermegazord
31-01-2006, 20:40
główna strona musi się nazywać index.php lub index.html zależnie od tego w jakim jezyku jest strona jak pisałeś w html to index.html
jak w php to index.php i pamiętaj o wyrzuceniu domyślnej strony index html która jest na twoim koncie

pablo006
31-01-2006, 20:18
Moze mi ktos tak krotko krok po kroku wytumaczyc jak umiescic gotową strone na serwerze???? Bo mam juz strone dalem ja do katalogu www i nic. Z gory dziekuje i pozdrawiam wszytskich webmasterow!!!