We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

[Zawodowy administrator] 400 serwerów

JaAdrian
03-02-2015, 00:28
Osoba godna polecenia, można brać w ciemno Polecam

marko
26-01-2015, 15:49
Bardzo dziękuję za dzisiejsza konsultację oraz pomoc w sprawie zepsutego dysku. Polecam.

sojeft
03-11-2014, 10:16
Zapraszam wszystkich do współpracy. Jestem w stanie przedstawić Państwu dobrą ofertę oraz bezproblemowe przejęcie działających serwerów pod moją opiekę. Jestem otwarty na propozycje. Przekonają się Państwo jak wygląda współpraca z profesjonalistą

krzysiek02
23-03-2014, 21:18
Polecam współpracę z tym Panem.

PiotrMP
19-03-2014, 15:19
Polecam !

szybki kontakt i profesjonalne podejście.....

Wielu administratorów metoda prób błędów poległo na tym.... nietypowym problemie z serwerem.

sojeft
11-02-2014, 10:05
Zapraszam wszystkich do współpracy.

sojeft
02-01-2014, 16:03
Zachęcam wszystkich do współpracy.

kombajnik
03-08-2013, 13:08
Polecam użytkownika sojeft. Usterka usunięta w mniej niż 5 minut, dzięki niemu zaoszczędziłem dużo czasu

Patrol13
15-07-2013, 22:56
Polecam, błyskawiczne rozwiązanie problemu.

asty1988
13-07-2013, 18:36
bardzo polecam p. Michała. Naprawa bazy po uszkodzeniu plików (padnięty dysk) w trybie ekspresowym. Do tego przesiadka na inną maszynę i to wszystko w bardzo uczciwej cenie.

Pozdrawiam,
Adam

Malix
29-06-2013, 14:46
Serdeczne podziękowanie dla pana Michała . Naprawdę admin godny polecenia wie co i jak , nie trzeba zbędnych dyskusji , skoro rozmawia się z profesjonalista wartym każdych pieniędzy i za to jestem mu bardzo wdzięczny . Polecam i serdecznie pozdrawiam .

qbishon
07-02-2013, 18:02
Pełen profesjonalizm ze strony Pana Michała. Rozwiązywanie problemów w 100%, szybko i w bardzo rozsądnej cenie. Pracowałem już z kilkoma administratorami, ale żaden nie dorównywał Panu Michałowi. Serdecznie polecam!!!

sojeft
07-02-2013, 00:16
Zapraszam wszystkich do współpracy.

maniek6667
21-11-2012, 12:42
Polecam.
Admin zna się na rzeczy, potrafi wyczarować coś z niczego. Mimo wielkich problemów - (programista nie dał żadnych wskazówek jak uruchomić skrypt) jemu się udało.
Ceny przystępne, nie "kosi".
Z czystym sercem polecam go każdemu kto szuka pomocy na szybko a przede wszystkim w miłej atmosferze.

krzysiek02
10-11-2012, 15:09
Również polecam.

wobed
14-09-2012, 05:32
Polecam Pana Michała.
Uporał się ze zleceniem sprawnie, w terminie, bez stresu i przygód.
Do tego dobry i miły kontakt mailowy i telefoniczny, wysoka odpowiedzialność za zadanie i termin.
Admin potrafi zasugerować, podpowiedzieć rozwiązania, zwrócić uwagę na błędy i je poprawić.
Cena bardzo przystępna.
Polecam!

Wojtek

Vprojekt
04-09-2012, 18:48
Bardzo szybka reakcja, szukałem osoby do instalacji oprogramowania na serwerze i przez dłuższy czas, ludzie którzy robili próby nie mieli sukcesów, a tu proszę 2 maile i sprawa załatwiona i dodatkowo znalezione problemy, o których nie mailem pojęcia. W dzisiejszej skali ocen za pracę i czas 7 (jeśli ciagle 6 jest najwyższą oceną)
Jednym słowem REWELACJA.

Akmon
29-07-2012, 10:56
Pan Michał pomógł mi rozwiązać problem, który dla innych okazał się być za trudny.
Dlatego szczerze polecam współpracę z Nim

murzyn.ck
30-06-2012, 01:35
Polecam współpracę z Panem Michałem. Pełen profesjonalizm. Realizacja ekspresowa. Wszechstronna wiedza!

marcin07
29-06-2012, 21:46
Witam,

Zarejestrowałem się na tym forum tylko po to aby dać pozytywny komentarz dla Pana Michała.

Mam serwer w konkurencyjnej serwerowni do OVH i szukałem profesjonalisty który poradzi sobie z zabezpieczeniem przed atakami DOS i DDOS jednego z największych for internetowych w Polskiej sieci. Wszyscy wiemy że temat zabezpieczeń jest złożony i skomplikowany.... wymaga podejścia kompleksowego i ogromnej wiedzy.

Otwartość, zaangażowanie i profesjonalne podejście do tematu spowodowało szybkie zdiagnozowanie, usunięcie przyczyny problemu oraz pełne jej udokumentowanie. To początek współpracy z Panem Michałem, jednak jestem przekonany że będziemy współpracować przez długi okres czasu przy różnych projektach.

Pozdrawiam, Marcin.

zdalny
22-06-2012, 23:05
Nic dodać nic ująć polecam, bez rozpisywania się , wszystko profesjonalnie.

hack
22-06-2012, 18:08
Chciałbym również polecić usługi tego Pana. Uzyskałem cenne i profesjonalne porady. Warta uwagi jest również duża dostępność, oraz doskonały kontakt. Jest on na 1 miejscu mojej listy, profsjonalnego pogotowia administarcyjnego

mfmk
15-06-2012, 18:26
Zdecydowanie polecam Pana Michała, pełen profesjonalizm, cierpliwość, wyrozumiałość. Uporał się z naszymi problemami bardzo szybko i przy okazji udzielił cennych wskazówek. Zdecydowaliśmy się na stałą współpracę.

Jeżeli ktokolwiek szuka profesjonalisty w tym fachu nie powinien szukać dalej!!

user123
29-05-2012, 22:10
Pomogl. polecam tego admina.

bubliczki
19-05-2012, 17:31
Witam,
pragnę polecić współpracę z tym administratorem wszystkim osobom. Bardzo dobry fachowiec, problem z dziwnym obciążeniem systemu przeanalizował, podał kilka rozwiązań (oraz plusy i minusy) po czym wdrożył. Obciążenie spadło do szacunkowych wartości (i akceptowalnych przeze mnie). Byłem zaskoczony takim profesjonalnym podejściem. Widać, że ten Pan nie jest studentem, który chce tylko dorobić do weekendowej imprezy. Bardzo gorąco polecam wszystkim współpracę. Dodam jedynie, że mój problem był dość wyszukany bo większość optymalizacji na moim serwerze już była wykonana.

Pozdrawiam,
Jacek

marko
04-05-2012, 10:56
Szczerze polecam, problem został rozwiązany od ręki i to w dzień wolny od pracy (1 maj). Dobry kontakt. Z pewnością gdy będę miał jakiś problem ponownie skorzystam z usług tego Pana.

kilkujadek
13-03-2012, 09:02
Pan Michał zajmuje się kilkoma naszymi serwerami. Zaraz po podjęciu się zlecenia ocenił całą istniejącą instalację i przedstawił plan prac jaki należy wykonać wraz z argumentacją. Następnie przeprowadził migrację naszych serwerów i usług w sposób dla naszej firmy przezroczysty. Śmiało mogę polecić współpracę*z tym administratorem.

duo
12-02-2012, 22:21
Polecam tego admina, sprawę rozwiązał szybko i bez problemów. Wiedział o co chodzi i szybko go wyeliminował. Polecam każdemu, na prawdę dobry admin.

Softical
05-02-2012, 18:55
Również polecam Sojeft jako admina. Radzi sobie dobrze z zagadnieniami virtualizacji i póki co nie było dla niego rzeczy niemożliwych do zrobienia w zakresie konfiguracji i utrzymania serwerów linuksowych oraz usług na nich działających.

Do tego zna się na programowaniu i security - potrafi wskazać gdzie programiści web popełnili błąd.

Softical poleca.

SkaCzuS
04-02-2012, 10:03
Jak najbardziej polecam ! ; )
Jak Narazie mamy jedną maszynę, sojeft radzi Sobie bardzo dobrze ! Pozdrawiam

Stranek
18-01-2012, 21:32
Wszystko w jak najlepszym porządku.
Szybko a do tego profesjonalnie

Grooveman
18-12-2011, 17:26
Polecam - szybko, fachowo, TERMINOWO (!)

Grooveman

jarek1981
04-11-2011, 10:39
Skorzystałem z usług tego Pana.
Sprawnie szybko i fachowo.

kanter
10-09-2011, 18:07
Polecam użytkownika sojeft, szybka i fachowa pomoc.
Problem z zepsutą bazą mysql rozwiązał od ręki.
Pozdrawiam

Gesior.pl
13-06-2011, 23:06
Skorzystałem z usług Sojeft i jestem bardzo zadowolony. Znalazł on rozwiązanie mojego problemu, opisał problem jaki może wystąpić w przyszłości w związku z tym rozwiązaniem i to w atrakcyjnej cenie (100 zł).

sojeft
04-06-2011, 18:23
Witam,
jestem zawodowym administratorem serwerów opartych o system Linux/FreeBSD. Świadczę usługi administrowania firmowymi serwerami baz danych/www/pocztowych/backup itp.
Mam już prawie dziesięcioletnie doświadczenie w Linuksie oraz nieco krótsze we FreeBSD.
Praca na stanowisku administratora w jednej z największych firm IT w Polsce (prawie 400 serwerów) sprawia, że moje rozwiązania są 'z życia wzięte' oraz przetestowane na najbardziej obciążonych serwisach. Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą ze mną jako administratorem serwerów z systemami Linux/FreeBSD to zapraszam do kontaktu.

www: administrator-serwerow.pl
biuro i_tutaj_mapla sojeft.pl
gg: 5179505

W niedziele i święta nie pracuję, proszę o uszanowanie tego i kontakt ze mną poza takimi dniami.