We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Sponsoring Serwera Dedykowanego.

L2-Pro
27-05-2011, 00:56
Witam wszystkich może najpierw coś o mnie :
Mam na imię Krzysiek pochodzę z Kielc,mam 17 lat interesuję się programowaniem (Java,C++,PHP,HTML,Jython,Python) a także mam zamiłowanie do gry Lineage 2.
Co jest moim celem głównym moim celem jest stworzenie serwera do gry który będzie mógł mnie sprawdzić jako Administratora,a zwłaszcza chciałbym zobaczyć jak bym się sprawdził jako Developer owego serwera.Nie jest to mój pierwszy plan na serwer ,poprzedni serwer robiłem około roku temu,Online graczy utrzymywał się na poziomie 300-400,wtedy to jeszcze pracowałem u wujka w wakacje zbierając pieniądze na marnego dedyka jak najtaniej (Kupiłem bodajże za 300 zł z groszami na miesiąc) to było moim marzeniem zobaczyć jak to jest i było bardzo dobrze,do póki nie trzeba było opłacić serwera na kolejny miesiąc,nie mogłem sobie pozwolić na wydanie kolejnych 300 - tu złotych no z oczywistego powodu po prostu nie posiadałem takiej kwoty,każde błędy na serwerze znalezione przez graczy sukcesywnie udawało mi się usuwać,gracze byli bardzo zadowoleni z serwera,dobrze się grało była miła atmosfera,serwer piął się w górę,niestety musiałem z nadajściem kolejnego miesiąca zamknąć swoją działalność co tym samym spowodowało to iż gracze byli niemiłosiernie źli oburzeni wręcz mieli żal do mnie dlaczego wiedząc iż nie posiadałem środków potrzebnych na opłacenie serwera na kolejne miesiące nie wprowadziłem systemu dotacji (Darowizny) a no dlatego że chciałem aby serwer wyróżniał się z pośród innych,napisałem że nie będzie absolutnie dotacji na żadne przedmioty w grze tak też zrobiłem i to był błąd gdybym wprowadził darowizny na jakieś małe przedmioty typu czapeczki lub coś w ten deseń był bym w stanie opłacić serwer.Minął rok a ja podszlifowałem javę (Główny język L2J - Pliki serwerowe) i z tęsknoty za mym serwerem chciałbym otworzyć ponownie mój serwer,no i tu jest haczyk do tego potrzeba własnie serwera dedykowanego na okres 1 miesiąca ewentualnie dwóch ,to wszystko spłaciło by się w okresie tego czasu a wręcz dobra przemyślana dotacja mogłaby wyprowadzić zyski na +.Dlatego jeżeli ktoś by był zainteresowany to proszę pisać na prawdę mi zależy,serwer nie musi być o parametrach kosmicznych :

Coś tego typu np.taki serwer pomieściłby spokojnie 1 tysiąc ludności (Proszę sobie wyobrazić jeżeli każdy gracz by wysłał smsa za 2,44 )

Procesor : AMD Opteron 1356 (4x2,3 GHz) - Nawet coś słabszego może być
Pamięć Ram : 8 GB ECC
Dyski : Może być nawet 60 GB chodzi o to żeby były szybkie.
Przepustowość łącza : No tutaj najważniejsza rzecz 100 Mb/s (Upload tutaj jest ważny)
OS:Linux Najlepiej Debian 6.0 - Miło się na nim pracuje

Jeżeli ktoś by chciał pomóc proszę pisać na ten numer GG : 13548950
Lub Email : malyyyy232@interia.eu

Pozdrawiam.