We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Awaria mail()- prośba o pomoc

krisoo
22-05-2011, 14:49
Niestety to nie to. Wiadomości mają status zaakceptowanych. Wszystko jest w porządku.

Spróbuję zablokować na chwilę wiadomości i ponownie je zaakceptować. Może to coś pomoże?...

Oczywiście nadal nie ma absolutnie żadnej reakcji. Czy można jakoś skontaktować się bezpośrednio z administracją serwerów we Francji?

Pik-Pok
22-05-2011, 10:41
zajrzyj do managera. tam powinienes znalezc cos, co sie zwie "Historia powiadomien". pewnie funkcja mail() zostala zablokowana (ktos lub cos uzywalo Twojego skryptu do rozsylania spamu). sprawdz to i potem sprobuj odblokowac.

krisoo
21-05-2011, 18:11
Witam

Od wczoraj od godziny 11:00 nie działa wysyłanie e-maili przez skrypt na stronie korzystający z funkcji mail(). Serwer nie zgłasza żadnego błędu, więc rozumiem, że wiadomość z niego wychodzi, ale ginie gdzieś po drodze.

Dzisiaj o godzinie 9:04 zgłosiłem to jako awarię (nr 732160) i niestety nic się nie dzieje. Nikt się tym nie zainteresował.
Około godziny 12:00 napisałem dodatkowo prośbę o interwencję na kontakt techniczny- bez odpowiedzi.

Czy ktokolwiek wie w jaki sposób mogę zwrócić uwagę na ten problem i przyspieszyć jego naprawienie? Mnie zabrakło już pomysłów.