We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

problem

Matwiej
03-02-2006, 02:06
dobra, forum pieknie ladnie zainstalowane, ale teraz chce przeniesc baze danych ze starego serwa na 60free.ovh, ale kiedy wybieram opcje odtwarzania po uploadzie nic sie nie dzieje, czy najpierw musze zimportowac mysqla ze starego serwa (lycos :/) jak tak, to jak to zrobic na lycosie ?

pozdrawiam

supermegazord
31-01-2006, 11:07
pewnie ma jakies ukryte pliki jak łączysz sie z ftp przez total comandera to wejdz w menu Śieć->FTP Pokaż ukryte pliki i wtedy zobaczysz czy w środku czegoś nie ma jak jest to usuń pliki a potem pusty już folder

Matwiej
30-01-2006, 23:54
dobra, jeszcze jedno pytanie, dlaczego katalog 'album_mod' nie chce sie usunąć ?

Matwiej
30-01-2006, 22:34
dzieki stary, jak sie wszystko uda (jak czegos nie zwale po drodze ;P) to masz u mnie browara wirtualnego

supermegazord
30-01-2006, 22:30
instaluj od początku i po sprawie

Matwiej
30-01-2006, 22:22
oo... usunęło się i co teraz ? moge instalować od początku ?
wybacz ze zawracam glowe... przedtem usuwałem zaznaczając poszczególne skladniki z tabel a teraz wszystkie tabele na raz i poszlo... co teraz ? (wszystko usunąłem) serwer tez czysty

supermegazord
30-01-2006, 21:55
jaki bląd ci wyskakuje

Matwiej
30-01-2006, 21:52
Witam, jestem początkujący i mam pewien problem. Otóż instalując forum na darmowym serwerze wszystko wsadzilem do folderu /www/ a nie do folderu /www/phpbb2/ i kiedy instalowalem forum zamiast ustawić /www/ ustawilem tak jak w instrukcji, czyli /www/phpbb2/. Po zainstalowaniu wszystko było ok, ale nie moglem wejsc do dzialu admina zeby wszystko pozmieniac i skonfigurować co nie co. usunąłem wszystko z serwera a teraz nie moge usuwac z mysqla bo wyskakuje error. pomocy !

co da sie zrobić? jak coś się da to prosze, tlumaczcie. jak sie nic nie do zrobic, to tutaj kieruje się do adminów z prośba o 'reset' konta (?) albo o usunięcie i ponowną aktywacje, gdyż bardzo mi zależy na aliasie, ktory sobie zarejestrowalem... PROSZE O POMOC!