We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Zlecę wykonanie back-up na serwerze RPS w ovh

bakai
17-04-2011, 19:21
Mogę poprawić wszystko na Omedze. Możliwa stała współpraca.

Poniżej parę słów "o mnie":

Jestem administratorem z 12-letnim doświadczeniem zawodowym. Obecnie opiekuję się blisko 30 serwerami znajdującymi się w różnych datacenter (OVH, Hetznet, ATMAN, Rackspace) oraz w mniejszych serwerowniach. Zapewniam wysoką jakość i dostępność w razie awarii.
Na życzenie prześlę referencje.

Poniżej główne obszary kompetencji:
- Administracja systemami Unix/Linux: wszystkie popularne dystrybucje GNU Linux (preferowane: Debian i Centos), rodzina systemów BSD, Sun Solaris,
- Administracja systemami Microsoft Windows w wersjach desktop (Professional) i serwer,
- Administracja systemem Novell Netware,
- Konfiguracja urządzeń sieciowych, zarządzanie ruchem IP,
- Administracja serwerami baz danych: Progress, mySQL, postgress, MS SQL, Firebird i inne (również rozwiązania klastrowe),
- Administracja serwerami pocztowymi: MS Exchange, qmail, postfix, exim i inne,
- Administrowanie serwerami WWW: IIS, Apache, nginx, lighttpd i inne.
- Wirtualizacja: Xen, WMware, KVM, OpenVZ
- Panele: Plesk, ISPconfig, DA, inne
- Doświadczenie w instalacji i konfiguracji centralek asterisk.

Forma współpracy dowolna: f-ra, umowa, inne

Kontakt: 606-388-590, ireneusz.baka@gmail.com

pozdrawiam i zapraszam do kontaktu
Ireneusz Baka

pryzmatmp44
17-04-2011, 09:28
Zlecę wykonanie back-up serwera RPS w ovh.Zainstalowanie prostego programu do zarządzania serwerem i ponowne uruchomienie kilku działających stron.Poprzednio serwer był na debianie i Oscp Omega ale poprzedni admin narobił bałaganu i "umył ręce". Możliwa dalsza współpraca. 2 katalogi stron,2 sklepy i 1 portal.

A może jest ktoś bliżej Kielc? ( przy szerszej współpracy-dobrze byłoby się spotkać i porozmawiać o szczegółach).

Pozdrawiam
erty77@o2.pl
PM44