We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Wszystko o tworzeniu stron www

jump0ncash
29-12-2016, 11:12
Polecam swoje forum budowlane dla firmy budowlanej - http://abc-szambabetonowe.pl/forum/

whatdelack
27-12-2016, 14:22
Cytat Napisał skynetic
Zajrzyj tutaj https://www.codecademy.com przez weekend jest darmowy dostęp do szkoleń i ćwiczeń html/css . Najlepiej pościągaj sobie filmiki wszystkie. Zadania też są spoko ale obejdziesz się bez nich na początku.
Dzięki wielkie za pomoc! Skorzystałem, wiedza się poszerzyła, polecam te stronkę innym początkującym

olekmd
06-12-2016, 23:43
W nauce tworzenia stron mogą pomóc tutoriale na youtube i przede wszystkim codzienne ćwiczenia z prostymi projektami

madzik2506
21-11-2016, 15:28
a co polecicie dla początkującej?
szukam czegoś co pomoze nawet laikowi w stworzeniu strony internetowej

skynetic
20-11-2016, 13:34
Cytat Napisał whatdelack
Polecicie jakiś dobry kurs? Moze byc internetowy i platny, nie ma problemu
Zajrzyj tutaj https://www.codecademy.com/ przez weekend jest darmowy dostęp do szkoleń i ćwiczeń html/css . Najlepiej pościągaj sobie filmiki wszystkie. Zadania też są spoko ale obejdziesz się bez nich na początku.

Tresor123
14-11-2016, 15:29
ja wole osobiście działać na systemie wordpress, i w nim robić rewolucję

szymekkrusz
08-11-2016, 16:17
Ciężko znaleźć dobry, ja parę przeglądałem i w każdym coś mi nie pasowało. W końcu z książki z empiku udało mi się własnoręcznie stworzyć taką stronę:www.emgraf.pl

whatdelack
21-10-2016, 15:06
Polecicie jakiś dobry kurs? Moze byc internetowy i platny, nie ma problemu

skynetic
07-10-2016, 16:51
Ale masło maślane napisałeś.
Btw. za anchory jest niezła kara od Googla, używaj lepiej adresu strony bo któregoś dnia Twoje wysiłki pójdą na marne .

Marcela10
03-10-2016, 10:29
jeśli kursy są faktycznie w takich małych grupach, to kurs w IT media może być skuteczny. Tylko ważne żeby były konkrety i ćwiczenia

Profesjonalny dietetyk z Lublina ustali indywidualną dietę dla Ciebie.

skynetic
28-09-2016, 17:05
Co do szkolenia to podobno super kursy są w IT media w Warszawie o tworzeniu stron i programowaniu. Kursy są dość drogie ale kumpel był i mówi że są intensywne i porządne , w małych grupach gdzie można podpytać nauczyciela o wszystko.

Grubcio
28-07-2016, 14:50
Dokładnie tak zacząłbym swoją przygodę z tworzeniem stron jak wyżej napisano - zakodować jakiś prosty projekt i na nim samemu próbować różnych zmian. Gdy HTML przestanie być straszny można iść dalej, doskonalić się w CSS poznać PHP i tworzyć strony z prawdziwego zdarzenia. Tylko na to trzeba sporo czasu poświęcić. Kursy on-line potraktowałbym jako uzupełnienie tylko tego co się już nauczyło.

kacperwojtowski
27-07-2016, 20:13
Dobry kurs może dużo pomóc. Warto też próbować samemu, gdyż wtedy więcej się zapamięta i jest duża satysfakcja.

lugotai
18-07-2016, 14:56
Cytat Napisał skynetic
Ja polecam na początku stworzyć sobie stronę prostą, nie responsywną - po prostu zwykłą w htmlu, i bawić się na niej. Sprawdzać różne rzeczy, kombinować i testować nowe umiejętności. Niektóry robią błąd bo od razu rzucają się na głęboką wodę, strona wygląda super wizualnie ale zapominają o podstawach (bynajmniej co to znacznik ). Dobre są filmiki podstawy htmla na youtube, lub jeśli ktoś ma większy budżet i woli kiedy ktos mu pokazuje coś na żywo to wybrać się na kurs tworzenia stron internetowych.
Ten Pan mądrze prawi. Dodam tylko, że są też internetowe kursy płatne, ale nie jakieś drogie, ale tłumaczą ci w filmikach wszystko dokładnie po kolei i można sobie w razie czego przewinąć i sprawdzić znów co i jak. Do tego często dają jakieś pliki do treningu, na których możesz ćwiczyć Jeśli nawet moja żona księgowa potrafiła to ogarnąć po takim kursie, to naprawdę warto.

skynetic
11-07-2016, 18:31
Ja polecam na początku stworzyć sobie stronę prostą, nie responsywną - po prostu zwykłą w htmlu, i bawić się na niej. Sprawdzać różne rzeczy, kombinować i testować nowe umiejętności. Niektóry robią błąd bo od razu rzucają się na głęboką wodę, strona wygląda super wizualnie ale zapominają o podstawach (bynajmniej co to znacznik ). Dobre są filmiki podstawy htmla na youtube, lub jeśli ktoś ma większy budżet i woli kiedy ktos mu pokazuje coś na żywo to wybrać sie na kurs tworzenia stron internetowych.

jaccc
23-06-2016, 13:06
Kurs HTML jest dobry, wiele osób zaczynało od niego swoją przygodę z tworzeniem stron

typowyhandlarz
20-06-2016, 12:29
Ja polecam zlecić stworzenie strony internetowej. Może nie zaoszczędzimy przez to pieniędzy ale czas jest bezcenny.

Moją stronę internetową stworzyła firma Idea07, której usługi polecam.

http://www.idea07.pl/

glohard
22-04-2011, 14:25
Ja polecam stronkę o programowaniu dla początkujących. Sam od niej zaczynałem. http://www.kurshtml.edu.pl

jonaszka
04-04-2011, 11:39
Jeśli chciałbyś poznać krok po kroku proces tworzenia stron www zapraszam na moją stronę. Porady z pierwszej ręki i stale aktualizowany serwis www. Link do strony w sygnaturce.