We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

PHP Notice

rzutki
30-03-2011, 00:54
UWAGA.
Defekt wygląda tak. Wczoraj odwiedzałem forum i było OK. Nic nie pisałem, nie instalowałem itp. czyste odwiedziny. Dzisiaj jest to co pokazałem. Niestety po próbie zalogowania się na forum Avira wręcz oszalała. Zagrała całą symfonie tyle miałam syfu w systemie. Efekt - reinstalka Windy.

JarekMk
28-03-2011, 21:19
http://www.google.pl/search?sourceid...lready+sent+by

hdmagic
28-03-2011, 21:15
Nie ten dział

rzutki
28-03-2011, 21:12
Na górze strony forum mam coś takiego:

[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/session.php on line 1024: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /index.php:1)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/session.php on line 1024: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /index.php:1)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4505: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /index.php:1)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4507: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /index.php:1)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4508: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /index.php:1)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4509: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /index.php:1)
Co to jest? I skąd to się wzięło?