We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Plokada połączeń wychodzących

atryda
24-03-2011, 20:39
Witam
Czy ktoś z Pań/Panów dysponuje wiedzą czy w ostatnim czasie na serwerach wirtualnych oferowanych przez OVH (perso, pro, business), a także tych które były kiedyś w ofercie (1000gp, 60gp itd) została wprowadzona blokada połączen wychodzących ?
Mam wykupione kilka serwerów wirtualnych część jeszcze sprzed kilku lat ,część w nowej ofercie perso i pro. Na niektórych z nich postawione są strony które do tej pory wykorzystywałem m in w pozycjonowaniu tudzież do wymiany lików w ramach linkorna, statlinka itp. Od jakiegoś czasu wszystko przestało działać.
Początkowo myślałem że wina leży po mojej stronie. Kiedy reinstalacja skryptów linkujących nie pomogła zacząłem czytać fora systemów i zaczynam podejrzewać że problem tkwi gdzie indziej. Wiele osób potwierdza że właśnie blokada połączeń wychodzących może powodować taką sytuację. (dodam że wykluczyłem także problemy z htaccess i chmodem)
Jeśli sytuacja się potwierdzi to trzeba będzie się zbierać.

Pozdrawiam