We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

[oferta] Administracja oraz konfiguracja serwerów Linux/BSD

LANcaster
30-08-2013, 14:49
Cytat Napisał scofield7
Chciałbym zlecić reinstalacje systemu z Ubuntu 12.04 LTS na 10.04.4 LTS którego nie ma w panelu ovh. Jaki byłby koszt operacji?
Ale Ubuntu 10.04 LTS jest w panelu:

http://www.ovh.pl/serwery_dedykowane...ntu_server.xml

scofield7
25-08-2013, 12:30
Chciałbym zlecić reinstalacje systemu z Ubuntu 12.04 LTS na 10.04.4 LTS którego nie ma w panelu ovh. Jaki byłby koszt operacji?

adam2661
18-06-2013, 00:51
Colin działa jak super maszyna i załatwia sprawy od ręki. Zadzwoniłem o 21.00 do niego i nie było żadnych problemów z załatwieniem sprawy i to w kilka minut. Polecam go jak administratora bo jest porostu genialny i cen niema z kosmosu

bkamekb
17-03-2012, 16:11
Witam,

Polecam usługi Colin'a. Działa błyskawicznie, doradzi jak uniknąć*podobnych problemów w przyszłości. Szybki i bezproblemowy kontakt! Jeśli masz problem z serwerem spokojnie możesz zlecić jego rozwiązanie Colinowi!

Pozdrawiam

nektrus
27-04-2011, 14:36
fajne ceny a później rynek cierpi gdyby to był windows cena była by bardziej normalna

colin
21-04-2011, 19:38
Cytat Napisał pryzmatmp44
Witam,
chciałbym zlecić reinstalację serwera RPS w ovh a następnie ponowne podłączenie działających stron. Zostawił mnie " na lodzie" admin i zniknął.
Możliwa dalsza współpraca.Nie mam zbyt dużych funduszy na to zlecenie, lecz gdyby doszło do współpracy - można wspólnie zarobić -mam uruchomione tematy, brakuje mi tylko fachowca aby to poukładać.

Podaję poniżej informację z ovh:
Serwer został zablokowany, ponieważ albo któryś użytkownik albo
złośliwe oprogramowanie na serwerze skanowało port 22 innych
serwerów. Tzn sprawdzał czy pod tym adresem jest włączone ssh.
Jeżeli chodzi o usuniecie problemu to jako administrator serwera RPS musi Pan rozwiązać problem samodzielnie. OVH nie wspiera konfiguracji oprogramowania na serwerach RPS. Proszę sprawdzić za pomocą FTP w logach co mogło być przyczyną problemu, następnie. Napisać w zgłoszeniu, co zostanie zrobione, aby usunąć problem i wtedy administrator może przełączyć serwer w tryb rescue w celu naprawy przez Państwa. Drugim rozwiązaniem jest wykonanie beckup-u danych z serwera przez Państwa i reinstalacja systemu (uwaga wszystkie dane na dysku serwera zostaną usunięte). Po reinstalacji systemu serwer zostanie automatycznie odblokowany.
----------------------------
Jaka byłaby cena za tę usługę?
Serwer jest na Debianie i systemie zarządzania Omega.

Pozdrawiam
Marek
erty77@o2.pl
Witam,

Koszt reinstalacji systemu oraz przywrócenia konfiguracji/danych z backupu to około 200-300 zł wszystko tak naprawdę zależy od tego jakie usługi działały na tym serwerze. W przypadku dłuższej współpracy zawsze można się jakoś dogadać, jeśli ma Pan jakieś pytania zapraszam na Email/GG/Telefon

Pozdrawiam

pryzmatmp44
21-04-2011, 17:40
Witam,
chciałbym zlecić reinstalację serwera RPS w ovh a następnie ponowne podłączenie działających stron. Zostawił mnie " na lodzie" admin i zniknął.
Możliwa dalsza współpraca.Nie mam zbyt dużych funduszy na to zlecenie, lecz gdyby doszło do współpracy - można wspólnie zarobić -mam uruchomione tematy, brakuje mi tylko fachowca aby to poukładać.

Podaję poniżej informację z ovh:
Serwer został zablokowany, ponieważ albo któryś użytkownik albo
złośliwe oprogramowanie na serwerze skanowało port 22 innych
serwerów. Tzn sprawdzał czy pod tym adresem jest włączone ssh.
Jeżeli chodzi o usuniecie problemu to jako administrator serwera RPS musi Pan rozwiązać problem samodzielnie. OVH nie wspiera konfiguracji oprogramowania na serwerach RPS. Proszę sprawdzić za pomocą FTP w logach co mogło być przyczyną problemu, następnie. Napisać w zgłoszeniu, co zostanie zrobione, aby usunąć problem i wtedy administrator może przełączyć serwer w tryb rescue w celu naprawy przez Państwa. Drugim rozwiązaniem jest wykonanie beckup-u danych z serwera przez Państwa i reinstalacja systemu (uwaga wszystkie dane na dysku serwera zostaną usunięte). Po reinstalacji systemu serwer zostanie automatycznie odblokowany.
----------------------------
Jaka byłaby cena za tę usługę?
Serwer jest na Debianie i systemie zarządzania Omega.

Pozdrawiam
Marek
erty77@o2.pl

colin
15-03-2011, 22:39
Witam,

Chciałbym zaoferować pomoc w administracji oraz naprawy serwerów, może być to jednorazowa interwencja na awarię lub stała współpraca. Jesteśmy zespołem administratorów z wieloletnim doświadczeniem którzy rozwiązując problemy naszych klientów łączą swoją pasję z doświadczeniem.

Oferta:

* Administracja systemami Linux/BSD
* Opieka nad serwerami klienta (Serwery dedykowane, VPS, Prywatne serwery klienta)
* Konfiguracja urządzeń sieciowych (Cisco, Vyatta, Dlink, Dell)
* Konfiguracja oraz zarządanie następującymi usługami:
- FTP (ProFTPd, PureFTPd, VsFTPd)
- DNS (Bind, PowerDNS, myDNS)
- WWW (Apache, Lighttpd, Nginx, Squid)
- Poczta (Postfix, Exim, Dovecot, Courier)
- HA/Load Balancing (Haproxy, BalanceNG, Heartbeat)
- Bazy danych (MySQL, PostgreSQL)
- Cache (Memcache, Varnish)
- Storage (DRBD, iSCSI, Samba, NFS)
- Wirtualizacja (Xen, KVM, VMware)
- Interfejsy WWW (cPANEL, DirectAdmin, ISPCP Omega, WHMCS)
- Monitoring (Nagios, Collectd, Zabbix, Munin, Monit)

* Zabezpieczanie oraz optymalizacja pracy usług oraz serwerów na których one działają
* Rozwiązywanie problemów informatycznych za naszych klientów
Wszystkie ceny ustalane są indywidualnie w zależności od wymagań klienta oraz wybranej formy pomocy.
Jeżeli masz problem z czymś czego nie ma w tej ofercie skontaktuj się z nami!

Preferowaną formą współpracy jest umowa zlecenie, wystawiamy faktury vat!

Kontakt:

Radosław Bolforski
rbolforski@gmail.com
+48794798567