We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Proszę o ocene strony

sloppet
05-02-2006, 16:05
9/10!!
Wyglada swietnie! Gdybym chcial cos zareklamowac, odrazu bym do was poszedl

juventur
29-01-2006, 18:33
widzialem juz gdzies taki projekt... nie wiem, czy nawet nie mam go na kompie

luckycrown
29-01-2006, 16:31
Strona przyjemna dla oka jak i również dla uszu

Ogólnie SPOX

pawel
29-01-2006, 13:47
Cytat Napisał ArtRoss
Proszę o ewentualne wskazówki dotyczące projektu.
no to zaczynamy :]
jeśli sam tworzyłeś stronę to jeszcze długa droga przed tobą, jeśli robiła to jakaś "firma" to od razu idź po zwrot kasy ("Jaki jest sekret sukcesu?? Przede wszystkim profesjonalni partnerzy." - Wasz cytat)...
a teraz wskazówki co jest źle:
- layout jest źle pocięty, w załączniku jest fragment screena (firefox + ubuntu), chyba że to był zamierzony efek ale nie wydaje mi się,
- ładujący sie na każdej podstronie flash, a miejsce gdzię będzie się on znajdował jest strasznie duże i zanim się on załaduje efekt ogromnej białej plamy nie jest za ciekawy... do tego bardzo długo się ładuje...
- miejsce pod flashem na treść jest za dalego odsunięty od samego menu, wiem że taka jest wielkość flasha ale zapewniam że można to zrobić znacznie lepiej,
- teraz najgorsze: kod strony... jednym słowem tragedia, pisane htmlem sprzed 15 lat, układ oparty na tabelki, mieszanie css'a (który powinien być trzymany w osobnym pliku) z przestarzałymi atrybutami html które w specyfikacji xhtml (obecny standard który jest już na rynku ładnych parę lat), a nawet samego bardzo starego htmla nie występują, do tego kodowanie windows-1250 (!!!). validator html wywala aż 48 błędów, moim zdaniem strona nadaje sie tylko do przepisania...
- małą uwaga praktyczna: artross@artross.pl lepiej zamienić na artross [at] artross.pl lub @ zamienić na jakiś obrazek

wygląd jest w miarę ok, osobiście nieprzepadam za takimi kolorami ale ma on coś w sobie chociaż niczym szczególnym sie ni wyróżnia...

pozdrawiam i powodzenia

Gino
29-01-2006, 12:19
10=/10 ładna strona, piękna.

supermegazord
29-01-2006, 12:01
Jak dla mnie 9/10 odnośniki fajnie zrobione tylko nieco bym poprawił widoczność tekstu a tak poza tym to wszystko ideal.

Bravo

Łabędź
28-01-2006, 17:19
Cytat Napisał ArtRoss
www.artross.pl

Bardzo ładna i przejrzysta.
Jedyne co bym usunął to te dzwoneczki. Aż podskoczyłem
Dajcie chociaż możliwość ich wyłączenia...

pozdrawiam

ms93
28-01-2006, 15:50
za wyglad daje 8,5/10 za ten zolty. jest ladny, ale nie widac na nim tekstu. po za tym strona bardzo ladna.

ArtRoss
28-01-2006, 15:32
www.artross.pl