We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

mdpro nie może połączyć się z bazą

Jarusek
04-02-2006, 15:38
no i znów problme się powtarza, starałem się zainstalować innny CMS ale ciagle jest to samo

Jarusek
30-01-2006, 19:29
strona działa! czy mam rozumieć że to koniec problemów?

Jarusek
28-01-2006, 19:05
-

Łabędź
28-01-2006, 11:43
Cytat Napisał Jarusek
Od 2 dni skrypt na mojej stronie nie chce się łączyć z bazą danych, dzisiaj znalazłem rozwiązanie problemu - do adresu serwera mysql dodałem port - ale o godzinie 20 00 znów mdpro nie może się połączyć. Wcześniej nie miałem takich problemów. Dodatkowo dzisiaj co chwile zamiast strony mogłem oglądać komunikat 'This account gets to much CPU power. Script 'index.php' will not be started...' - starałem się wyłączyć zbędne funkcje które mogłyby obciążać serwera a i tak nadal było to samo.
Hmmm.... Jaka nazwa konta?

Ale cierpliwości poprawimy to w następnym tygodniu.

pozdrawiam

Jarusek
27-01-2006, 22:09
Od 2 dni skrypt na mojej stronie nie chce się łączyć z bazą danych, dzisiaj znalazłem rozwiązanie problemu - do adresu serwera mysql dodałem port - ale o godzinie 20 00 znów mdpro nie może się połączyć. Wcześniej nie miałem takich problemów. Dodatkowo dzisiaj co chwile zamiast strony mogłem oglądać komunikat 'This account gets to much CPU power. Script 'index.php' will not be started...' - starałem się wyłączyć zbędne funkcje które mogłyby obciążać serwera a i tak nadal było to samo.