We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

FreeBSD 7.4 nagle przestaje odpowiadac.

no4b
06-03-2011, 00:01
Może.

kombajnik
05-03-2011, 23:24
humm to juz wyzsza szkola jazdy.... dodam iż robiłem na tym serwerze PAE na podstawie tej wersji ftp://ftp-archive.freebsd.org/pub/Fr...86/7.1-RELEASE

czy to moze byc tego wina iż na BSD 7.4 robiłem PAE z plikami 7.1?

no4b
05-03-2011, 22:58
Możesz spróbować przebudować world w wersji 7.1.

kombajnik
05-03-2011, 21:51
Witam,

Posiadam kilka serwerów kimsufi.pl z freebsd. Do tej pory mialem wszedzie FreeBSD 7.1 i było OK jednak byłem zmuszony zlozyc nowe zamowienie na serwer żeby mieć switch-port 1G i lacze 1gbps poniewaz mnie atakowano... podczas skladania zamowienia zauwazylem ze nie ma juz FreeBSD 7.1 tylko jest 7.4 a więc je wybrałem.... Wszystko ok serwer mi zmontowano w jakies 2h poinstalowalem sobie wszystko, odpalilem serwer gry i wszystko dziala az tu nagle po uptime ok ~1h wyrzuca mnie z putty - gdy chce sie znow polazcyc wpisuje user : root nastepnie podaje hasło daje enter i tyle, putty przestaje odpowiadac. Gdy wchodze na strone serwera to zamiast właściwej widzę białą strone, serwer odpowiada normalnie na komende PING. Obciazenie dysku, proca, ramu, łącza minimalne (jak cały czas nawet gdy wszystko działa OK). Wszystko wraca do normy jak zrobie HARD REBOOT poprzez manager (bo inaczej nie mogę) lecz po ok 1h znow to samo.

Co to moze byc? Czy jest opcja aby znów sobie postawić BSD 7.1?