We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Oceńcie moją stronę!!!

sloppet
05-02-2006, 16:03
crazy from fan??
moja ocena: 2/10
Wyglada obrzydliwie...cf to komercha

"Jesli to są czyjes teksty z jakiejs strony, i autor nie wyrazil zgody na ich publikowanie na Twojej "stronie", usun je natychmiast!"

bo w przeciwnym razie bedzie to poprostu kradziez, lub jak kto woli plagiat

Gino
31-01-2006, 19:12
Cytat Napisał jakubjakub
skopiowany ale jak coś sam pisze też tak jest

co robić???
Jesli to są czyjes teksty z jakiejs strony, i autor nie wyrazil zgody na ich publikowanie na Twojej "stronie", usun je natychmiast!

korzychxp
31-01-2006, 18:30
Po pierwsze jesteś stary i nie jary znaczy twoja strona, zmien kodowanie z windows-1252 na ISO 8859-2 no i zmien czcionke wszędzie na tą co masz w lewym panelu lub Verdana. A ogolnie moze byc ale wole kolorki Vice City (mmmm.... te Hawaje).

jakubjakub
31-01-2006, 17:59
skopiowany ale jak coś sam pisze też tak jest

co robić???

Gino
31-01-2006, 17:51
Ato jest tekst skopiowany, czy sam pisałeś?

jakubjakub
31-01-2006, 17:49
dodałem info o gta1 i są jakieś dziwne znaczki jak się wejdzie w ten artkuł: http://gtaseries.ovh.org/gta1info.html

co zrobić rzeby ich nie było?????

jakubjakub
31-01-2006, 17:28
już się biorę do pracy

Gino
31-01-2006, 17:20
Cytat Napisał jakubjakub
no właśnie oto chodzi

Nie ma sprawy, ale mocno popracuj jeszcze nad GTA.

Moim zdaniem www powinna i cieszyc oko i zawierac duzo informacji, przydatnych i zeby kazdy z niej cos wyniusl. sam szablon nic nie da, jak na stronie tylko podpis admina.

Zrób extra www :P

jakubjakub
31-01-2006, 17:14
no właśnie oto chodzi

Gino
31-01-2006, 17:12
Cytat Napisał jakubjakub
sprubuje jakiejś nowej grafy dodać. oceńcie to w skali od 1 do 10 nie licząc artykułów.
Czyli rozumie mamy oceniac szate strony a nie jej przydatnosc ani pojemnosc informacji.

ok

jakubjakub
31-01-2006, 16:42
sprubuje jakiejś nowej grafy dodać. oceńcie to w skali od 1 do 10 nie licząc artykułów.

supermegazord
31-01-2006, 16:30
ogólny wygląd to powiedziałbym że jest stonowany surowy wrecz nieco wiecej grafiki ciekawej i kolorów gta to przecież nie horror a strzelanka (wogóle to co to za gatunek jest GTA ????) rozumiesz chyba o co mi chodzi

jakubjakub
31-01-2006, 16:28
a jak ogólny wygląd>>>???

supermegazord
31-01-2006, 16:22
zmień dekoracje odnośników mniemam iż zrobiłeś to w css bo odnośnik partnerzy przy zmianie czcionki i pogróbieniu jak się najedzie niemiłosiernie skacze

jakubjakub
31-01-2006, 16:20
już stronka jest tylko nie ma nic na temat GTA dzisiaj spróbuje jeszcze coś dodać ale oceńcie szablon i wygląd

Gino
31-01-2006, 15:39
Cytat Napisał jakubjakub
włąśnie pracuje nad stroną o GTA adres będze: www.gtaseries.ovh.org nie jest jeszcze aktywowane. Strona będzie z szablonem w kolorze czarnym jeśli już ją stworze to dam znać i zrobie nowy temat

OK, powodzenia. Tylko zrob cos naprawde fajnego!

Pozdro

jakubjakub
31-01-2006, 13:12
włąśnie pracuje nad stroną o GTA adres będze: www.gtaseries.ovh.org nie jest jeszcze aktywowane. Strona będzie z szablonem w kolorze czarnym jeśli już ją stworze to dam znać i zrobie nowy temat

Gino
30-01-2006, 20:51
o... widze ze zmieniłeś banner górny na stronie no jest o wiele lepszy niz stary.... ale to nie o banner nam chodzi, przynajmniej w wiekszosci, chociaz widac juz cos robisz zeby ulepszyc strone. Zrób taka www zebym polubiał ta zabe* bo jej nie nawidze, a jak slysze jej piosenki w radiu, zmienam stacje.
Powodzenia, miłej zabawy

-----
*- nie mozliwe :P

supermegazord
30-01-2006, 20:51
no jest monopol sie nazywa

Gino
30-01-2006, 20:46
Cytat Napisał supermegazord
Microsoft go zrobił wiec co ty chcesz za minusy nic gorszego tego programu nie mogło spotkac niż programiści od billa a tak swoja droga to bill bedzie na poczatku lutego w warszawce może by jakiś zamach zrobić swiat by był piekniejszy co ???
No jednak Bill na tych programach zarabia wiec cos w tym jest.

supermegazord
30-01-2006, 20:41
Microsoft go zrobił wiec co ty chcesz za minusy nic gorszego tego programu nie mogło spotkac niż programiści od billa a tak swoja droga to bill bedzie na poczatku lutego w warszawce może by jakiś zamach zrobić swiat by był piekniejszy co ???

Gino
30-01-2006, 20:30
A takie pytanie, dlaczego nie polecacie Wy FrontePag'a ? Ja tez tak jego za bardzo nie lubie, ale jakie sa Wasze minusy dla tego programu?

supermegazord
30-01-2006, 19:09
w takich edytorach jak mówisz ciezko sie html nauczyc a co do cms to warto juz cos wiedziec o html css php i sql co by sie bawic w cms (chocby drobna modyfikacja tego wymaga)

Gino
30-01-2006, 17:02
Dla nowicjuszy budowania polecam edytory WYSWIG, bo jak wiadomo jakos sie trzeba HTML nauczyc, a sadze ze na poczatek jest to dobry sposób.

Ewentualnie www mozna zbudowac w jakimś CMS'ie .

THOR
30-01-2006, 13:35
Dawno nic nie pisalem ...wiec cos napisze .
JakubJakub jesli masz juz zamiar korzystac z gotowych szablonów to odpal googlasa i poszukaj troche "w swiecie" ,tu masz jeden przyklad:
Kod:
http://layouts4free.com/
poniewaz szablony (hmmm...nazwijmy to szablonami ) z naszych rodzimych stron to po prostu, delikatnie piszac "koopa z poopy". 6 z duzym + dla tych którzy zamieszczaja takie "twory" na stronach www.
A co do programu do tworzenia stron....hmm..moze Adobe GoLive! ...lub cos bardziej dostepnego: Edytor Znacznikow HTML, edHTML. Wystarczy dobrze poszukac a na pewno znajdzie sie cos godnego uwagi.
Pozdrawiam

supermegazord
30-01-2006, 13:20
ludzie chłopak się uczy dopiero krytyka jest ok o ile jest konstruktywna i osoba która ją przyjmuje chce korzystać z naszych uwag inaczej to jest bez sensu Nie od razu Rzym zbudowano (choć faktycznie od razu spłonął) <--- o właśnie brak krytyki i zadufanie w sobie prowadzi do takich sytuacji

A co do FrontPage to ja również z daleka bym radził się trzymać od tego wynalazku, cudu inżynierii programistycznej

ms93
30-01-2006, 10:09
Cytat Napisał pawel
nie tykajcie nigdy frontpage'a ludzie, nigdy...
czemu? przeciez nie jest taki zly. szczegolnie wersja 2003

jakubjakub
30-01-2006, 10:09
ja używam website pro i spróbuje tych szablonów

pawel
29-01-2006, 22:46
Cytat Napisał korzychxp
WebSite Pro, to moj pierwszy program jaki uzylem do robienia strony w htmlu a strona była 100 razy lepsza od tej i była ŁADNA i dużo treści.
a co ma wygląd i treść do html'a ? ja polecam najpierw przestudiowanie porządnego kursu od (x)HTML'a, CSS'a a dopiero potem zabranie się do pisania strony (chociaz najlepiej ucząc się testować wszystko na bieżąco), ale na pewno nie we frontpage'u ale w jakimś "ręcznym" edytorze, dowolnym, ważne aby podkreślał składnię...

korzychxp
29-01-2006, 21:43
WebSite Pro, to moj pierwszy program jaki uzylem do robienia strony w htmlu a strona była 100 razy lepsza od tej i była ŁADNA i dużo treści.

Gino
29-01-2006, 21:21
Cytat Napisał pawel
człowieku co Ty piszesz ?! sam mówisz że trzeba pomóc a doradzasz takie rzeczy... nie tykajcie nigdy frontpage'a ludzie, nigdy...
Więc w innym programie, doradzałem mu co najłatwiejsze, co mam wyskoczyc pisz www w notatniku? Doradz inny program... moze znasz lepszy (jak dla kogos kto mało badz prawie nic nie wie)

pawel
29-01-2006, 20:59
Cytat Napisał Gino
Ściągnji sobie jakis darmowy szablon i zrób sobie www np we frontepagu - to nie jest trudne.
człowieku co Ty piszesz ?! sam mówisz że trzeba pomóc a doradzasz takie rzeczy... nie tykajcie nigdy frontpage'a ludzie, nigdy...

Gino
29-01-2006, 20:33
Sądze ze nie należy "jechać" po młodym webmasterze tylko mu pomóc. Chociaż zdanie o stronie wiem ze nie jest najlepsze tak jak sama strona.

Ściągnji sobie jakis darmowy szablon i zrób sobie www np we frontepagu - to nie jest trudne. Tylko napisz cos na tej www Zrób ją tak aby ładnie wyglądała i byłaprzyjemna dla oczu, a zarazem bardzo ciekawa, bo ta szata nie zachęca do odwiedzin z resztą nie ma zadnych informacji na tej stronie. Więc miłej pracy w razie problemu pisz.

Darmowe szablony:
www.szablony.pl

Powodzenia, pokaż że potrafisz!

korzychxp
29-01-2006, 13:30
a nie można w htmlu coś lepszego zrobić LOL
krytyka sie przydaje bo autor może coś zmienić ale zobaczymy
też nie lubie CF ale co mam poradzic strona to G****

pawel
29-01-2006, 13:01
Cytat Napisał korzychxp
popatrz co napisałeś LOL
jak mu sie nie chciało to widać że zero roboty, zero obeznania z wszystkim, poprostu sttrona zero nie widziałem gorszej i ta krytyka może go odbuduje i zrobi cos lepszego :P
taaa....
postawi kolejny jportal i dalej nie nauczy sie pisac stron, wasza krytyka jest bezpodstawna, mało konstruktywna i niewiele wnosząca...
mi też sie strona nie podoba ale głównie przez to że nienawidzę tej żaby...

korzychxp
29-01-2006, 11:08
nie chcialo mu sie pracowac...
popatrz co napisałeś LOL
jak mu sie nie chciało to widać że zero roboty, zero obeznania z wszystkim, poprostu sttrona zero nie widziałem gorszej i ta krytyka może go odbuduje i zrobi cos lepszego :P

deqko
29-01-2006, 00:47
nie no nie najezdzajcie tak
ogolnie strona nic nie ma w sobie, oprocz paru tagow html
widac, ze poczatkujacy webmaster, wiec nie ma co sie dziwic
fakt, ze sam napisal stronke (nie wiele by mi zeszlo ) jest zadowalajacy, ze chociaz jeden maly czlowieczek nie korzysta (ja korzystam ) z CMS'ow, lecz woli pisac od siebie... tak jak uwarza i tak jak chce, co jest duzym plusem.
albo nie chcialo mu sie pracowac, albo nie zna sie na grafice - nie musicie najezdzac tak odrazu.
stronka nie zawera duzego rozmiaru tresci (jakies artykuly, itp.) - to minus
napisana (chyba) wlasnorecznie - duuzy plus
w odpowiedniej dla tej strony skali daje
5/10
3 za chec pisania
2 za to, ze nie obciaza tak serwera bo nie ma bazy mysql, czy tez nie pobiera duzo transferu
pozdrawiam i zycze dalszego rozwoju w dobrym kierunku.
jak chcesz, to napisz do mnie na gg , a moze cos podpowiem (jak znajde czas )

Gino
28-01-2006, 23:55
Może nowy webmaster zaczyna swoją kariere, popracuje i bedzie ok. Strona nie jest fajna ani nie jest najgorsza.... warto popracowac nad nią. Daje 4=/10 pkt. Powodzenia pracuj nad nią.

PawelGIX
28-01-2006, 22:01
Nie ma co, jakość na miarę Crazy Frog'a
Zawartość strony praktycznie żadna, wykonanie , już się ludzie wypowiedzieli na ten temat.

PS: Wypraszam sobie taki tekst:
Jesteś tu jako 0000000018 fan Crazy Froga

ms93
28-01-2006, 15:49
tez daje 1/10. nawet czcionka nie zmieniona i za ciemnie tlo...

luckycrown
28-01-2006, 15:22
BEZNADZIEJA

THOR
28-01-2006, 11:07
Hmm..no strona rzeczywiście "pusta" ale jak to ktoś kiedyś napisał...ważne że nie stoi na CMS-ie. Na razie 3/10 a jak będzie później zobaczymy....no i 1 punkt gratis za to ze użyłes antypixela wujka THORA
Pozdrawiam

supermegazord
27-01-2006, 23:52
z racji że logo zapodaje tekst crazy frog fan`s to ja się nie bede wypowiadał bo i tak bede stronniczy

korzychxp
27-01-2006, 21:16
logo jest wielkie i brzydkie popracuj nad nim, tło może zrób z jakiejś grafiki albo ciemniejszy niebieski

ogólnie bardzo prosta strona nic szczególnego
1/10 jak to poprawisz bedzie 2/10 bo nie widziałem tak brzydkich stron

chciałeś to masz oceny, slowa krytyki się liczą i popraw to!
treści nie ma więc nie ma co oceniać.

jakubjakub
27-01-2006, 19:50
Ocęńcie moją stronę w skali od 1 do 10 - http://crazyfrogfan.ovh.org/

strona nie jest jeszcze rozbudowana ale jutro bedę dodawał nowe rzeczy.