We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

[oferta] Administracja serwerami linux/windows

KazimierzBugajski
14-07-2014, 12:36
Od początku istnienia naszego serwisu, Pan Ireneusz Baka pełni rolę Administratora i Opiekuna naszych serwerów… i jak dotąd nie zanotowaliśmy ani jednej awarii.
Profesjonalnie, szybko i sprawnie wywiązuje się z każdego powierzonego mu zadania, niejednokrotnie samodzielnie wychodząc poza ramy swoich obowiązków, przed czasem informując nas o potencjalnych zagrożeniach, doradzając jak ich unikać i sugerując sposoby postępowania na przyszłość.
Łatwo dostępny pod telefonem; zawsze miły, grzeczny i uśmiechnięty; oszczędny w słowach, profesjonalny, zawsze chętny do współpracy i pomocy; niezastąpiony w sytuacjach awaryjnych, które rozwiązuje szybko i bardzo profesjonalnie; zawsze chętnie doradza i pomaga we wszystkich we wszystkich tematach, w których się do niego zwracamy.
Szczerze WSZYSTKIM polecam usługi pana Ireneusza Baki… i wierzę, że tak jak my, będziecie BARDZO ZADOWOLENI.
Kazimierz Bugajski
Członek Zarządu iParkomat Sp. z o.o.

milaonline
27-12-2013, 10:12
Również polecam.

Szybko, sprawnie ... profesjonalnie.

MichalPe
01-11-2013, 17:43
Pan Ireneusz opiekuje sie moim kimsufi na ovh juz ponad pol roku. Jest do 2 admin z ktorym do tej pory mialem do czynienia. Pierwszy z ktorego jestem zadowolony. Nie trzeba pisac po 2 razy, przypominac, prosic. Jezeli cokolwiek sie dzieje, zglaszam usterke i zapominam o sprawie. Dzwonilem nie raz w przypadku problemow nie do konca zwiazanych z zakresem administracji serwerem a szeroko pojetym IT. Nie bylo problemu, zero poirytowania jezeli czego nie potrafilem zrozumiec Polecam.

PawelPop
19-06-2012, 09:14
Skorzystanie z usług Pana Ireneusza okazało się strzałem w dziesiątkę. Wszystkie usługi na których ma zależało zostały uruchomione bardzo szybko. Na wielki plus zasługuje również kontakt. Gorąco polecam wszystkim ofertę Pana Irka
Pozdrawiam
Paweł P

mpnvtz
09-03-2012, 14:08
P. Baka opiekuje się od dłuższego czasu kilkoma naszymi serwerami w OVH (dedyki i RPSy). Kontakt znalazłem przez to forum, więc polecam innym, bo:

- Instalacja i konfiguracja właściwie "od ręki", bez niepotrzebnych poprawek
- Reakcja na "nieprzewidziane wydarzenia" natychmiastowa
- Wsparcie i pomoc dotyczące potencjalnych rozwiązań

Dodatkowo, chętnie służy wsparciem i pomocą w wielu "dookolnych" sprawach.

borec
30-07-2011, 21:02
@ up - nie dość, że się podszywa, to jeszcze stosuje zasady ortografii i interpunkcji

pegas
30-07-2011, 17:39
Właśnie powierzyłem swojego dedyka opiece pana bakai. Nareszcie mogę spać spokojnie.
Polecam z czystym sumieniem.

stefan81
16-06-2011, 17:37
Właśnie skorzystałem z usług tego Pana. W pełni potwierdzam słowa poprzednika. Jest bardzo skuteczny, doskonały kontakt. Tak trzymać!

mstag
27-04-2011, 11:02
Gorąco polecam usługi tego pana, wszytko zrobione szybko, solidnie i profesjonalnie. Dodatkowo bezpłatnie doradził.
Jeszcze raz gorąco polecam - fachowo i solidnie. Wykonana praca warta każdej złotówki.
Pozdrawiam

bakai
16-02-2011, 08:22
Witam,

Jestem administratorem z 12-letnim doświadczeniem zawodowym. Obecnie opiekuję się blisko 30 serwerami znajdującymi się w różnych datacenter (OVH, Hetznet, ATMAN, Rackspace) oraz w mniejszych serwerowniach. Zapewniam wysoką jakość i dostępność w razie awarii.
Na życzenie prześlę referencje.

Poniżej główne obszary kompetencji:
- Administracja systemami Linux - wszystkie popularne dystrybucje
- Administracja systemami Microsoft Windows w wersjach desktop (Professional) i serwer,
- Konfiguracja urządzeń sieciowych, zarządzanie ruchem IP,
- Administracja serwerami baz danych: Progress, mySQL, postgress, MS SQL, Firebird i inne (również rozwiązania z replikacją),
- Administracja serwerami pocztowymi: MS Exchange, qmail, postfix, exim i inne,
- Administrowanie serwerami WWW: IIS, Apache, nginx, lighttpd i inne.
- Wirtualizacja: Xen, WMware, KVM, OpenVZ, Qemu i inne
- panele: Plesk, DA, ISPconfig, inne
Forma współpracy dowolna: f-ra, umowa, inne

Kontakt: 606-388-590, ireneusz.baka@gmail.com