We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Galeria do jPortala

Zdzichu
18-02-2006, 00:35
Niby zainstalowałem ale mam problemy z tą galerią. Zaraz wyjaśnie o co chodzi. W panelu admina w galerii robie kategorie i działy, potem przy uploadowaniu fotek zaznaczam do jakiej kategorii i do jakiego działu jest fotka. Fotki się ładują , ale jak przechodzę do strony do galerii mam ikone kategorii i Nowość. Jak klikam na Nowość jest wszystko ok. Ale jak klikam na ikone kategori zamiast pojawić mi się działy pojawia się coś takiego:

Warning: mysql_num_rows(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/t/o/k/nazwastrony/www/module/galery/galery.aim.php on line 307
fotografie w tej kategorii zostaly pogrupowane tematycznie w dzialach

Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/t/o/k/nazwastrony/www/module/galery/galery.aim.php on line 321

Warning: mysql_num_rows(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/t/o/k/nazwastrony/www/module/galery/galery.aim.php on line 358

Ale to nie koniec , klikam na WSTYCZ które jest pod spodem i jszcze raz klikam w ikone kategorii i za drugim razem pojawiają mi się ikony działów i wszystko dalej jest ok.

microcom
15-02-2006, 14:18
odezwij się do mnie na gg 1804356 to ci to zainstaluje.

Zdzichu
15-02-2006, 00:37
K@iTO jaką masz na myśli galerię ?
Potrzebuje galerię w której w miarę w prosty sposób będzie można dokładać fotki. Czyli kategoria, tam fotki w miniaturach które można powiększyć. Te miniaturki chciałbym żeby potem pojawiały się losowo na stronie głównej ale to już chyba inna historia.

Znalazłem też Moduł jP galery 1.7 tylko nie wiem jak go zainstalować pod aim1.2 , chodzi o plik module.php

microcom
12-02-2006, 19:30
ta galeria będzie działała na aim 1.2

K@iTO
05-02-2006, 21:19
Cytat Napisał Zdzichu
Potrzebuje galerię do jPortala. Problem w tym że mam zainstalowany aim 1.2. Znalazłem Moduł jP galery 1.0 ale w opisie jest że jto galeria do aim 1.1 . Nie instalowałem jej bo wydaje mi się że to u mnie nie będzie chodzić. Problem może być choćby z plikiem module.php. Może ktoś mi doradzi co z tym zrobić czy da się to jakoś zaadaptować na moje potrzeby? A może zainstalować inną galerię ? Proszę o poradę.
moze chcesz taka galerie co tylko wkladasz obrazki i same sie odrazu wyswietlaja i pokazuje wieksze przy kliknieciu. Puzniej mozesz sam kombinowac np. katalog w katalogu i tam jesrt jakis dzial a w katalogu itd.... porobic dolinkowania a galeria jest automatyczna puzniej

dodajesz na server do odpowiedniego katalogu obrazki i juz odrazu sa w galerii

jak tak to www.zsyp.pl

Zdzichu
26-01-2006, 22:29
Potrzebuje galerię do jPortala. Problem w tym że mam zainstalowany aim 1.2. Znalazłem Moduł jP galery 1.0 ale w opisie jest że jto galeria do aim 1.1 . Nie instalowałem jej bo wydaje mi się że to u mnie nie będzie chodzić. Problem może być choćby z plikiem module.php. Może ktoś mi doradzi co z tym zrobić czy da się to jakoś zaadaptować na moje potrzeby? A może zainstalować inną galerię ? Proszę o poradę.