We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

maile nie wychodzą

slawqo
13-02-2011, 21:45
Można również skorzystać z funkcji mail() zamiast połączenia z SMTP. W takim przypadku jest limit 500 wiadomości, ale na dzień. Może będzie to wystarczające rozwiązanie.

rielev
13-02-2011, 20:07
Można to obejść za pomocą list mailingowych, ale na personalu one nie są dostępne.

black_lady
13-02-2011, 14:33
rielev, dziękuje za odpowiedź, nie znalazłam tej informacji niegdzie na stronach ovh. Trochę irytujące takie ograniczenie (serwer personal), ale trudno...czekałam i wysyłałam i tak dobrnęłam do 240 :/
Jak można to obejść możesz napisać, myślę, że przyda się mi i innym na przyszłość

Pozdrawiam

rielev
10-02-2011, 17:50
Jeżeli wysyłasz z konta e-mailowego umieszczonego na serwerze wirtualnym, to jest limit wysyłki 100 e-maili na godzinę. Jest możliwość obejścia, ale zależy jaki serwer wirtualny posiadasz.

black_lady
09-02-2011, 20:33
Wysyłam wiele maili do klientów. Przy około 100 mailach wyskoczyła informacja, że nie można połączyć się z SMTP. Przeczytałam w poradniku, że może to być ochrona przed SPAMEM, i że należy zmienić port na 5025. Tak też uczyniłam. Pomogło na kolejne 10 maili..i znowu to samo. Co zrobić, aby móc wysłać maile?