We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

strona do oceny

sloppet
05-02-2006, 16:08
musisz troche nad nia jeszcze popracowac... ale jst dobrze!
jakbym mial ocenic w skali od 1 do 6
dałbym 4 z malym +

luckycrown
27-01-2006, 16:49
Co do ładowania strony nie jest az tak zle
Grafika- ciekawy pomysl, mi sie podoba.

Co do muzyki, to strasznie lubie ten kawalek (BARDZO BARDZO )

Ale nie wszytkim musi sie podobac, więc przydał by sie OFF MUSIC juz na samym poczatku

Pozdro

pawel
27-01-2006, 13:46
dzisiaj włączyłem nawet głośniki
i co do muzyki to nie sądzę że twórczość Clinta Mansella można sobie wykorzystywać w takim celu ...

klamca
27-01-2006, 13:32
Myślałem już o tym, tak zrobiłem z muzyką, ale w rzeczywistości mało to skraca czas ładowania ale jeszcze bede kombinowal coby ukrucic meki ludnosci ze slabszym laczem

PawelGIX
27-01-2006, 12:19
Co do czasu ładowania. Na razie nie ładuje się tragicznie długo, ale jeśli strona będzie się rozwijać, a projektów i grafik będzie przybywać to ten początkowy loading będzie trwał wieki. Zastanów się nad podzieleniem filmu na kilka plików *.swf np: ładowanych na główną scenę po naciśnięciu przycisku. Mocno skróci to czas ładowania strony głównej.

klamca
27-01-2006, 12:01
Nie chodzi o to, że jak mi się podoba to nie macie prawa do krytyki, wrecz przeciwnie. Tylko wiem ze jezeli cos mi sie podoba to nie zmienie tego z powodu tego ze innym sie nie podoba :] a cos co uwazam ze jest dobra rada, np wylacznik muzy zrobie :]

LordGM
27-01-2006, 09:59
Download Speed: 223 kbps (27.9 KB/sec transfer rate)
Upload Speed: 45 kbps (5.6 KB/sec transfer rate)

A taki net jaki ty masz to ma co 200 osoba wiec jestes szczesciarzem ze lezysz na pieniadzach ale psujesz talent tym samym mnie sie podoba ale do muzyki off trzeba zrobic bo z HH sie gryzie ....

korzychxp
27-01-2006, 09:35
nie znaczy że ci się podoba to wszystkim się podoba
narazie nikomu z nas nie przypadła do gustu
acha myslisz ze w Polsce jest duzo ludzi mających takie łącza?
średnia krajowa to 128kb/s a ja mam 160kb/s i ładuje sie i ładuje
widać że wcale nas nie słuchasz tylko robisz dalej swoje (no moze ten wyłącznik muzy)

klamca
27-01-2006, 00:10
a czy oprocz kilku pojawiajacych sie zdjec jest jakis tekst, bo szczerze szukalem ale nie znalazlem
Strona jest o projektach, także przeważa grafika

bardzo długo się ładuje
może masz wolne łącze, na moich 4 mbit chodzi ładnie

Co do myzyki to mi się podoba, i uważam że strona powinna mieć podkład bo to nadaje jej klimat. słuszna jest uwaga, iż powinien być wyłącznik jej.

POzdrawiam

PawelGIX
26-01-2006, 22:06
Muzyka w tle i dźwięki to zbędny bajer, raczej niepotrzebny i do tego cholernie wkurzający. Jeśli już dajesz muzykę to przydałaby się możliwość jej wyłączenia. Zmiana wielkości okna po wejściu na stronę też wkurza :/. Ogólnie layout całkiem fajny. Stronka pewnie od niedawna, dlatego nie ma na niej zawiele.

Z tą muzyką musisz koniecznie poprawić.

pawel
26-01-2006, 20:02
a czy oprocz kilku pojawiajacych sie zdjec jest jakis tekst, bo szczerze szukalem ale nie znalazlem

korzychxp
26-01-2006, 18:31
bardzo długo się ładuje
muzyka kiepska, lepiej wcale
denerwuje mnie to że np. zdjęcie zsuwa sie w dół, znika i znowu pętla, oczy bolą
strona nie przystosowana dobrze do ff i 1024x768 (za szeroka)
ten napis Loading da się przesuwać (po zaznaczeniu)

ogólnie graficznie ładna aczkolwiek za te powyższe błędy daje 5/10

ms93
26-01-2006, 15:26
nie jest zle, tylko muzyka jest denerwujaca i nie ma polskich znakow

klamca
26-01-2006, 15:13
www.mateusz-jachimczyk.end.pl

Zapraszam do oceniania