We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

mam domene i 1MB miejsca, czy można dołożyć tylko kilka MB więcej?

hdmagic
05-01-2011, 16:35
Gdybyś czytał i odpowiadał na PW dawno byś miał sprawę załatwiona i byłoby po problemie...

Bolszakoof
05-01-2011, 16:31
no 25GB to dla mnie zdecydowanie za dużo, myśle ze maź 1GB by mi starczyło na długi długi czas. Niestety nie znam się na tym całkowicie i nie wiem jak się podpiąć pod inny hosting, nawet nie wiem jak go znaleźć:/ poza tym ktoś mi powiedział, że pod OVH nie można podpiąć innego hostingu niż ich własny poza tym wtedy zmieni się adres strony tzn nie będzie np www.xxxxx.pl czyli www.xxxx.yyy.pl a mi zalezy zeby adres był taki sam cały czas.

rielev
05-01-2011, 16:26
117,93 to cena za rok, za serwer+domenę. Na kolejne lata cena jest taka sama.
Jeżeli ta cena Ci nie odpowiada, lub 25 GB to za dużo, to znajdź mniejszy, tańszy hosting i podepnij tam sobie domenę wykupioną w OVH.

Bolszakoof
05-01-2011, 16:03
edit:

te 117,93 to jest koszt czego i na jaki okres? Na rok?

Ile kosztuje przedłużenie na kolejny rok? i kolejny ....

Bolszakoof
05-01-2011, 15:57
co to znaczy wyższy??

Niestety ja nie ogarniam za bardzo tego.

Mam już swoją strone tzn adres, drukowałem ulotki z nią, mam oklejone auta z tym adresem i nie chce go zmieniać za cholere. Taki adres chce mieć już do konca działania firmy.
I chciałbym mieć pewność ze cena nie wzrośnie po roku

voldemortsgirl
05-01-2011, 13:46
tylko wyższy serwer
A koszt serwera i domeny personal to 117.93PLN brutto za 25GB przestrzeni dyskowej.

Domena jest wtedy w cenie serwera, jeżeli to jedno z rozszerzeń:
com, net, org, mobi, name, info, biz, be, eu, es, nl, us, de, pl, uk, ch, li, cz, at, cn, pt, lt, lv.

Bolszakoof
05-01-2011, 13:04
Witam mam na OVH wykupioną domenę, w niej mam tylko 1MB miejsca.
Zrobiliśmy sobie stronkę i na samą treść te 1MB wystarczyło ale żeby wpakować kilkanaście zdjęć to już brakuje. Potrzebowałbym troszkę więcej na stworzenie galerii zdjęć ale nie chciałbym wykupować hostingu bo kolejny mozliwy do wykupienia próg to chyba 2GB:/ mi tyle nie jest potrzebne wiec nie chciałbym płacić za coś czego nie wykorzystam.

Za te 2GB musiałbym zapłacić chyba około 150zł za rok ale wiem, że to cena za pierwszy rok, boje się ze mi na nastepny będzie podwyżka (tak miał moj znajomY, wykupił domene za dyche, jakiś mały hostinG a potem miał do zapłaty 610zł rocznie.....

Jak sobie z tym poradzić?