We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

[oferta] Administracja, wydajność

pejot
31-12-2010, 00:15
Nie bardzo rozumiem w czym problem, pracujemy dla różnych firma na etacie,a po godzinach prowadzimy własne zajęcie. Pokaz zazdrości/zawiści jest nie na miejscu.

Pozdrawiam
Piotr Jasiulewicz

no4b
31-12-2010, 00:01
Ktoś napisał, że mało? Poza tym nie bardzo wiem czym tu się chwalić Farmą proxy gdzie do backendów docierają ochłapy? I pracą przy serwerach za miliony złotych? To nie sztuka na takim sprzęcie jakim dysponują takie portale zrobić wydajność. Wiesza tam zdobyta nie przekłada się na potrzeby typowego klienta OVH, który z bólem serca opłca 3 serwery dedykowane.

EDIT: ten post by się nie ukazał, gdybym nie zauważył, że autorem odpowiedzi nie jest pejot. Nie zwróciłem uwagi i uznałem pochopnie, że jest zaskoczony brakiem chętnych mimo rzucenia kilkoma znanymi nazwami.

furek
30-12-2010, 23:54
wp.pl, fotka.pl i jeszcze mało?

Dziwne

pejot
30-12-2010, 22:28
Szanowni Państwo,

reprezentuję grupę specjalistów na co dzień pracujących w branży IT dla dużych serwisów internetowych. Pracujemy dla serwisów takich jak wp.pl, fotka.pl, autobid.de.

Chciałbym zaproponować Państwu ofertę z zakresu instalacji i administracji zdalnych środowisk serwerowych.

Posiadamy doświadczenie w środowiskach rozproszonych oraz dostrajaniu wydajności poszczególnych elementów systemu.

Dla klientów wymagających stałej współpracy zaproponować możemy stałe monitorowanie czasu pracy i wykonywania poszczególnych zadań w systemie Redmine.

Dzięki unikalnej strukturze firmy, jaką jest zatrudnianie wyłącznie osób pracujących "po godzinach" otrzymują Państwo do współpracy wysokiej jakości specjalistów, nie ponosząc dodatkowych kosztów jak ZUS, co pozwala na utrzymanie rozsądnych cen. Nasi administratorzy w zależności od zadania mogą dla Państwa pracować już od 50 pln netto /h, co jak wiemy nie jest wysoką ceną, byle serwis komputera to 100 pln/h.

Serdecznie zapraszam do współpracy, w razie pytań jestem do Państwa dyspozycji.

Piotr Jasiulewicz
piotr@fastrak.pl
tel. kom. 691-754-074
FastTrack
REGON 280497012
NIP 739-344-58-59