We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Pytanie dotyczące serwera startowego

geek
31-12-2010, 15:46
zarejestrowalem konto Starter godzine temu i czekam na telefon w celu aktywacji i nic. na maila poza pierwszym mailem z numerem tez nic nie przychodzi. ile trzeba czekac na telefon?

rielev
30-12-2010, 12:11
Kod, który Ci przyszedł na telefon to osobna sprawa, on służy do utworzenia konta w managerze OVH.
Jeżeli zamówienie zostało stworzone, to powinieneś dostać e-mail. Jeżeli nie potwierdzisz kodem, to nie zostanie zrealizowane.
Sprawdź, czy możesz złożyć zamówienie jeszcze raz na tę domenę. Jeżeli będzie taka możliwość, to ją zarejestruj, ale nie twórz nowego kontaktu, tylko podaj to konto, które utworzyłeś wcześniej.
Jeżeli nie będzie takiej możliwości (domena będzie już zarezerwowana) to skontaktuj się z pomocą.

Po upływie 2 lat nie musisz przedłużać serwera ani domeny. Możesz jednak przejść po tym czasie na płatny serwer (obecnie w OVH płatne serwery mają domenę w cenie, także domena dalej byłaby darmowa), albo przedłużyć samą domenę.

Majk
29-12-2010, 18:50
Dostałem tylko sms z kodem przy rejestracji konta, nic więcej na telefon nie dostałem. Żaden automat do mnie nie dzwonił - numer przy rejestracji podałem poprawny ponieważ przy rejestracji przyszedł mi czterocyfrowy kod potwierdzający mój numer telefonu. A dobrze pamiętam że zamawiałem ten serwer i podawałem domenę na jaką ma być zarejestrowany ( czy coś w tym rodzaju). Jest gdzieś możliwość sprawdzenia statusu tego zamówienia i czy zamówienie w ogóle zostało przyjęte do realizacji?

Mam jeszcze jedno pytanie właśnie co do serwera startowego, czy po upływie 2 lat jestem związany jakąś umową która później obciąży mnie jakąś kwotą? Czy po dwóch latach mogę lecz nie muszę przedłużać serwera? Nie wiem czy dokładnie przeczytałem regulamin dlatego właśnie się pytam.

rielev
29-12-2010, 17:23
A zadzwonił do Ciebie automat i potwierdziłeś zamówienie kodem?
Jeżeli zamówienie zostało stworzone to powinieneś też dostać e-maila.

Majk
29-12-2010, 17:10
Witam!

Chciałbym się dowiedzieć czy z mojego konta został zakupiony serwer wirtualny (startowy)za 0zł przez 2 lata. Kupiłem go dzisiaj ok. godziny 14 i nie wiem czy zamówienie zostało przyjęte. Jeżeli tak to jaki jest czas oczekiwania na aktywację serwera?

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź

// Nie wiem czy dobry dział lecz nie znalazłem lepszego.