We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

A to moja strona (pusta narazie)

bingo100
24-01-2006, 22:40
Cytat Napisał luckycrown
Ładnie wygrzebałeś ten 'layout'. Graficznie ładnie sie prezentuje (tak spokojnie).

Takie jedno pytanie.

Ile Ci zajeło zrobienie tego??
Dziekuje Nie pamietam ile mi to zajelo w sumie - duzo czasu stracilem na krojeniu przyciskow, ale calosc jakby zebrac do kupy, to w 5-6 godzinach by sie zamknela. Ale na prawde nie wiem ile dokladnie Zrobilem to koncem listopada i trzymalem na dysku. Od dzis mam domene, wiec wstawilem to, co mialem

luckycrown
24-01-2006, 22:20
Ładnie wygrzebałeś ten 'layout'. Graficznie ładnie sie prezentuje (tak spokojnie).

Takie jedno pytanie.

Ile Ci zajeło zrobienie tego??

bingo100
24-01-2006, 21:54
Cytat Napisał Gino
W czym te strone "montowałeś" ? Chodzi mi w jakim programie "sklejałaś/eś" poszczególne obrazki w całość i pisałes na stronie.
Wszystko zrobione w Photoshopie CS2. Krojenie w ImageReady CS2. Tylko, ze ta strona jest zle zrobiona...podobno mozna to lepiej pokroic i napisac, tak, zeby sie szybciej wlaczala
Pozdrawiam!

Gino
24-01-2006, 21:43
W czym te strone "montowałeś" ? Chodzi mi w jakim programie "sklejałaś/eś" poszczególne obrazki w całość i pisałes na stronie.

bingo100
24-01-2006, 20:25
Bo pewnie masz Firefox'a (u mnie dzieje sie wtedy to samo )

Łabędź
24-01-2006, 20:17
Cytat Napisał bingo100
Nie znam sie na pisaniu stron, ale lubie grzebac w Photoshopie, no i wygrzebalem taki sobie 'layout'
Kod:
www.illustrator.pl
Wygląda ok, ale u mnie nie 'schodzi' się grafika z menu

pozdrawiam

bingo100
24-01-2006, 20:01
Nie znam sie na pisaniu stron, ale lubie grzebac w Photoshopie, no i wygrzebalem taki sobie 'layout'
Kod:
www.illustrator.pl