We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

VBulletin,Php By Przemo,IPB - pomocy!

Tom4l3k
24-01-2006, 18:20
Haha Działa!!!!!!!

Tom4l3k
24-01-2006, 16:19
Znalazło ale i tak nieznalazłem odpowiedzi i niedziała...
Kto mugłby mi to zrobić?Ja bym mu przesłał forum albo coś a on by mi to zainstalował?Proszę o pomoc...

Moje GG : 6385555

supermegazord
24-01-2006, 15:52
dobra spoko teraz działa i masz błąd 500 jak idzie o 500-kę to tylko szukaj na forum bo już było kilkaset razy

Tom4l3k
24-01-2006, 15:49
No niewiem chodzi...
Sprawdź jeszcze raz...
Ej a podaj mi twoje gg prosze.

supermegazord
24-01-2006, 15:33
no nie wiem czy dobrze bo jak ja na niego klikne to mam error 404 czyli nie znaleziono obiektu czyli takiego pliku

Tom4l3k
24-01-2006, 15:22
no jednak trzeba ale i tak źle...błąd
PRzydałaby się polska instrukcja.
Albo do IPB
tylko że pisze mi gdy daje na install:

Błąd serwera!
Serwer napotkał błąd wewnętrzny i nie jest w stanie zrealizować twojego żądania. Serwer jest przeciążony lub napotkał na błąd w skrypcie CGI.

Error 500
60free.ovh.org
Tue Jan 24 15:20:56 2006

Niewiem co zrobić ;(

Dobrze daje url'a napewno...

bo tak daje na url: http://piraty.ovh.org/Forums/install/install.php

supermegazord
24-01-2006, 15:07
to widać nie masz podawać parametrów w instalce bo możliwe że jej zwyczajnie nie mam a od razu wszystkie ustawienia zapisać do tego pliku config.php zobacz czy tak czasem nie trzeba zrobić

Tom4l3k
24-01-2006, 14:56
chodzi o to że jeszcze przed podawaniem jakich kolwiek parametrów mi to wyskakuje

supermegazord
24-01-2006, 14:52
pisze jest napisane nie można połaczyć sie z bazą bo nie masz uprawnień coś tam costam dalej i kaza ci zobaczyć w pliku config.php zobacz jaki masz adres do mysql jak chcesz to u siebie pod komperm robic na krasnalu to masz adres localhost a jak na ovh to mysql.60free.ovh.org i zobacz czy dobry login podajesz i hasło

Tom4l3k
24-01-2006, 14:01
Witam mam problem z zainstalowaniem tych forum na mojej stronie : http://www.piraty.ovh.org <-- jest ona oczywiście na tym hostingu.

Próbowałem forum by Przemo ale gdy pisze wiadomość to wyświetla się błąd
WIE KTOŚ JAK TO NAPRAWIĆ?PROSIŁBYM O WYSŁANIE MI JAKIŚ PLIKÓW KTÓRE NAPRAWIĄ BŁĄD BO NIEZNAM SIE DOBRZE NA PHP.

Próbowałem forum VBulletin ale niewiem co zrobić w tym pliku config.php!
Proszę o pomoc bo nierozumiem dobrze angielskiego
O tutaj jest ten error z vBulletin:

Próbowałem IPB (najbardziej zależy mi na tym forum i forum by Przemo)
ale niewiem jak zainstalować.Zainstalowałem ale jakiś błąd w bazie.
Chyba źle zainstalowałem
Niewiem co zrobić prosze o pomoc!

MAM TE WSZYSTKIE TRZY FORUM NA DYSKU I PROSZE O POMOC.
NIECHODZI MI O POMOC TAKĄ ŻE: NIEWIEM CO SIE DZIEJE, SKĄD MASZ FORUM. <-- TAKIE ODPOWIEDZI I PYTANIA SĄ BEZSENSOWNE
TYLKO O WYJAŚNIENIE INSTALACJI!