We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

World of Warcraft - Który prywatny serwer najlepszy?

One0
12-07-2011, 11:58
prywatny = czytaj "swój własny serwer wow" (piracki ? - niech mnie ktoś poprawi jak się mylę ;-) )
Mylisz sie, tak samo nie wiem jak kolega piszacy posta. Server prywatny a publiczny to ogromna roznica. Server publiczny to taki do ktorego ma dostep kazdy. Przykladowo osoba ktorej nie znasz moze zalozyc konto przez strone www. Server prywatny to server na ktorym graja jedynie Twoi znajomi i rodzina. Server publiczny to server piracki legalny jedynie w Rosji. Server prywatny moze postawic kazdy mieszkaniec europy nie jestem pewien jak jest ze stanami bo u nich jest DCMA. Wiecej na ten temat jest napisane na stronie trinitycore.

babar
26-12-2010, 12:52
Proponuję poszukać w google serwerów, które mają dużo pozytywnych opinii.

Budyn00
23-11-2010, 16:38
Cytat Napisał rielev
Prywatny? Żaden.

A jeżeli chodzi o dedykowany, to nie wiem, czy wiesz, ale administracją zająć musisz się Ty, bo OVH tego nie wykonuje, także jak chcesz tam postawić jakiś serwer gry, to robisz to we własnym zakresie.
Ja to myślę że kolega z posta wyżej nie miał na myśli jaki serwer się nadaje na postawienie wow'a , tylko chodziło mu o już istniejące serwery tejże gry ;-)

prywatny = czytaj "swój własny serwer wow" (piracki ? - niech mnie ktoś poprawi jak się mylę ;-) )

rielev
22-11-2010, 10:09
Prywatny? Żaden.

A jeżeli chodzi o dedykowany, to nie wiem, czy wiesz, ale administracją zająć musisz się Ty, bo OVH tego nie wykonuje, także jak chcesz tam postawić jakiś serwer gry, to robisz to we własnym zakresie.

desperathc
21-11-2010, 22:16
Witam.
Temat poświęcony jest grze World of Warcraft.
Moje pytanie jest następujące...

Który PRYWATNY serwer World of Warcraft jest NAJLEPSZY???

Chcę, żeby zaznajomieni w temacie wzieli pod uwagę jak najwięcej aspektów typu:

1. Jakie battleground'y są dostępne
2. Lagi na serwerze? - są czy nie ma?
3. Możliwość handlu na forum serwera? (Np. czy można sprzedawać gold na serwerze, lub postać)
4. KTÓRY SERWER POSIADA NAJWIĘCEJ ODBLOKOWANYCH MOŻLIWOŚCI?
5. Który serwer jest najbliższy serwerowi globalnemu (oryginalnemu)?
6. Rate XP.

Mam nadzieję, że wiele osób się tu zjawi i rozbujamy ten temat