We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Aktywowanie konta

negativ3
13-11-2010, 00:25
Nr. podałem aktualny, dostałem maila dotyczącego tylko aktywacji konta po zanotowaniu wpłaty na konto ;/, ale jeżeli dwa lata jest za free, to chyba nie musiałem nic wysyłać :/. Nie wiem co jest, minął piątek i niestety zero kontaktu.

kamil
12-11-2010, 16:41
Automat oddzwania w ciągu kilku minut od zatwierdzenia zamówienia. Jeżeli nie dostałeś jeszcze telefonu, to znaczy że jest problem z nawiązaniem połaczenia z tym numerem (np. numer zajety). Jeżeli udało ci się poprawnie podać kod aktywacyjny, to w ciągu kilkunastu minut dostajesz mailem dane dostępowe do usługi.

Jeżeli będziesz miał jakieś pytania związane z aktywacją swojego zamówienia, to pisz na pomoc(at)ovh.pl.

negativ3
12-11-2010, 11:18
Witam serdecznie.

Nie wiem czy to jest odpowiedni dział do tego typu pytanie, aczkolwiek zaryzykuję i mam pytanie do Państwa, mianowicie, ile należy czekać za aktywacją hostingu w promocji Starter, 20GB, na dwa lata w promocji z domeną .pl? Ile trwa takowa aktywacja konta?

Pozdrawiam.