We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

[Problem] Błąd w Remository

Ekspert
29-01-2006, 15:33
no dobra, a teraz mógłbyś mi powiedzieć. bo myślałem że to wina bazy danych i usunąłem wszystko z bazy mySQL. i teraz już wogule nic nie działa. ale wcześniej zainstalowałem komponent do robienia backupu i zrobiłem backup bazy i wszystkich modułuw. mógłbyś mi powiedzieć jak moge przywróćić tabele do bazy.??

oloams
29-01-2006, 14:25
A napewno moduł jest zgodny z posiadaną przez Ciebie wersją Remository? U mnie np. nie dało się zainstalować wersji od 3.20 do 3.22 a z 3.24 już nie było żadnego problemu. A jak patrzyłem na stronie domowej Remository to niektóre moduły są przypisane do konkretnej wersji chyba.

Ekspert
27-01-2006, 17:40
przetłumaczyłęm, ale nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie. Poprostu komponent służy do zrobienia działu download, i do niego potrzebny jest tylko moduł który wyświetla dział na stronie. Nie potrzeba żadnych dodatkowych żeczy. Pomóżcie, może coś jeszcze wymyślicie, taki błąd wyskakuje:

Warning: mysql_num_rows(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/s/i/e/siemensmania/www/includes/database.php on line 271

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/s/i/e/siemensmania/www/modules/mod_remositorycat.php on line 109

ms93
26-01-2006, 17:59
Cytat Napisał Ekspert
jakiej dokumentacji?? jeżeli chodzi o plik readme to on jest po angielsku
sciagnij sobie TextReader & Translator i wklej tekst do programu, a on ci sam przetlumaczy

Ekspert
26-01-2006, 17:56
jakiej dokumentacji?? jeżeli chodzi o plik readme to on jest po angielsku

PawelGIX
23-01-2006, 22:44
Przeczytałeś dokumentacje? Być może potrzeba jakiejś dodatkowej tabeli do tego modułu.

Ekspert
23-01-2006, 22:09
Zainstalowałem se komponent Remository i zauważyłem że aby wyświetlić na stronie dodane katalogi z plikami należy zainstalować jeszcze odpowiedni modół, ale po jego instalacji, a raczej gdy go włączyłem na stronie ukazał mi się taki błąd:

:::ZOBACZ PROSZE:::

Pomóżcie