We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

problem z sesją

msikora
31-10-2010, 22:43
Widzę, że nikt nie pomoże w tej sprawie. Napisałem też do admina ovh przez manager. Cisza... widać nie mają pojęcia o co chodzi. Najgorsze jest to,że to powinno działać.

bardi
31-10-2010, 19:25
Podobny problem jak powyżej sesja nie jest przekazywana. session_id($sesja)

mokotoloko
29-10-2010, 13:48
Witam,
Mam podobny problem z swfupload.
session_id w PHP który odbiera uploadowany plik się zgadza a mimo tego zawartość sesji jest pusta. Czy ktoś zna rozwiązanie tego problemu?

msikora
28-10-2010, 16:36
Witam mam serwer wirtualny na ovh. Dzisiaj musiałem się sporo napocić bo to co działało klika dni nagle działać przestało. Używam swfupload do wgrywania zdjęć. Ze względu na to, że flash nie przetrzymuje cookie wykonałem obejście tego podobnie jak w przykładach swfuploadera:

Kod PHP:
if (session_id()!=$_POST["session_id"])

session_destroy();

//wbijamy sie w sesje uzytkownika    

session_id($_POST["session_id"]);

session_start(); 
Ale co się dzieje po tej linijce - ku mojemu zdziwieniu tablica $_SERVER wcale nie ma danych sesji z podstawionego session_id. Mimo tego, że inicjuje nową sesję tablica na to nie reaguje. O dziwo działało to dobrze klika dni i nadal działa na innym serwerze. Więc pytanie jaka dyrektywa została zmieniona i co może powodować takie zachowanie sesji.