We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Migracja RPS 1 -> RPS II

Krasty
24-11-2010, 12:45
To niedorzeczne by zostawiać klientów samych sobie z takim problemem. Całość powinna zostać możliwie szybko poprawiona by było wiadomo za co wnosi się opłaty.

marceliszpak
16-11-2010, 17:13
coz moge powiedziec, wlasnie wykonalem druga migracje RPS1 -> RSP3 i ... to samo znow server lezy w trybie rescue.

Panowie z OVH sie generalnie nie przejeli moim ostatnim zgloszeniem i dalej jak skrypty byly zwalone tak sa nadal ...

ciekawe czy komukolwiek udalo sie zebic tak zwana automatycznyczna migracje

Mewa83
05-11-2010, 18:46
Tak, trzeba pisać, nawet dzwonić do pomocy, w moim przypadku rozwiązali problem dopiero po kilku dniach.

Mariusz.

rielev
05-11-2010, 18:11
Napisz do pomocy, bo jak pinguje, to może nie trafić na listę interwencji. Zobacz czy w managerze nie pojawił się jakiś błąd związany z migracją. Jeżeli tak, to serwer trafił już na listę interwencji i pozostaje Ci tylko czekać.

marceliszpak
04-11-2010, 21:28
cos mi sie wydaje ze ta cala migracja to srednio dziala , ja wlasnie wykonalem migracje z RPS1 -> RPS3 i ... napisalo ze wszystko ok i ... server mam w trybie rescue , nie moge sie zalogowac przez ssh , netboot jest blokowany
generalnie kicha ...

rielev
21-10-2010, 20:02
Niestety tak.
Nie chcę czarnowidzic, ale rozwiązanie może nie nadejść szybko.
Poza tym, nie uruchamiaj rpsa z hd tylko z sieci.

Mewa83
21-10-2010, 16:42
Witam,

Wykonałem migrację serwera RPS 1 -> RPS II, po udanej migracji próbując uruchomić serwer z HD dostaję komunikat:

Stan serwera blokuje tą funkcję
Pomocy z ovh póki co żadnej, rozumie, że błąd leży po ich stronie?

Mariusz.