We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Następna stronka do oceny!!!

peeres
23-01-2006, 19:44
Zaczeliśmy z phpbb i teraz ciężko to zmienić!!!

pawel
23-01-2006, 16:47
Cytat Napisał peeres
pawel, Mylisz pojęcia, ...:::Fakty i Mity:::... to nie jest strona domowa to jest rozwijający się serwis. Serwis który jest ogólnie dostępny od 23 dni. Nie które posty są starsze bo razem z bratem (Szczepkiem) tworzyliśmy go na kompie z zainstalowanym krasnalem. Ale dobra koniec jeżdżenia sobie. Zapraszamy do rejestracji i komentowanie naszych lub utworzonych przez siebie faktów lub mitów na http://faktyimity.ryj.pl/ !!!
nie myle, dlatego dodalem 'itp.'... nie jest to zaden portal, co najwyzej wortal, do tego nie rozwijasz go dla kasy (przynajmniej nie teraz) a dla wlasnej satysfakcji, wiec pod strone domowa mozna go na sile podciagnac...

poza tym jak chcecie uatrakcyjnic serwis to nie dawajcie wszystkiego co jest na innych stronach (typu ten flashowy zegarek), dodaj jakies dzialy a nie to co jest wszedzie (strona glowna, forum czy zalogowanie sie, raptem kilka nic nie znaczacych linkow w menu a pogubic sie mozna)... tematyka jest ciekawa ale moim zdaniem zabija ją wtornosc i brak elementow charakterystycznych, nawet wyglad jest praktycznie standadowy...

naprawde uwazam ze phpbb nie jest do Waszego rozwiazania najlepsze, po prostu moze nie jestes swiadomy tego ze istnieja inny, lepsze cmsy nie zzerajacy tyle zasobow samym istnieniem, duzo bardziej elastczne i prostrze... i nie pisze tego aby po Was najezdzac, po prostu uwazam ze znalezliscie ciekawy temat ale moze go zabic wtornosc technologii, czego Wam serdecznie nie zycze...

pozdrawiam

peeres
23-01-2006, 10:33
google AdSense - żeby zrobić na domene.
reszta - PageRank.

ms93
23-01-2006, 09:37
jeszcze jeden szczegol: za duzo reklam!
przeciez ta strona jest na darmowym serwerze...

peeres
23-01-2006, 09:35
pawel, Mylisz pojęcia, ...:::Fakty i Mity:::... to nie jest strona domowa to jest rozwijający się serwis. Serwis który jest ogólnie dostępny od 23 dni. Nie które posty są starsze bo razem z bratem (Szczepkiem) tworzyliśmy go na kompie z zainstalowanym krasnalem. Ale dobra koniec jeżdżenia sobie. Zapraszamy do rejestracji i komentowanie naszych lub utworzonych przez siebie faktów lub mitów na http://faktyimity.ryj.pl/ !!!

pawel
22-01-2006, 22:41
Cytat Napisał peeres
pawel Nie każdy umie napisać swoje forum. Ja znam PHP na poziomie prawie podstawowym (prawie robi wielką różnicę). Mi osobiście wydaje się że skrypty typu phpBB modified by Przemo zostały napisane pres swoich twórców po to żeby ich używać a nie leżały sobie na serwerku i ładnie wyglądały!!!
i ja to rozumiem, ale i tak uwazam ze nie potrzeba mi samochodu WRC do dojazdów do pracy są o wiele prostrze cms'y ktore duzo lepiej sie do tego typu (czytaj. stron domowych itp.) zastosowan nadają...
btw. zapomnialem dodac ze tematyka ciekawa, ale to juz ktos pisal

peeres
22-01-2006, 19:43
28 stycznia (w moje dwunaste urodziny) odsłonięcie maskotki Faktów i Mitów, dżej kej patyczaka

Łabędź
22-01-2006, 19:36
Cytat Napisał peeres
Lubisz udowadniać swoje zdanie? A może wolisz niezłą zabawę. Zapraszamy!
Znajdziesz tu wiele spraw do rozwiązania, mnóstwo żartów, gier flash i innych!

...:::Fakty i Mity:::...
He he, 'Pogromcy Mitów' rządzą

Stronka zapowiada się ciekawie.

pozdrawiam

peeres
22-01-2006, 19:10
pawel Nie każdy umie napisać swoje forum. Ja znam PHP na poziomie prawie podstawowym (prawie robi wielką różnicę). Mi osobiście wydaje się że skrypty typu phpBB modified by Przemo zostały napisane pres swoich twórców po to żeby ich używać a nie leżały sobie na serwerku i ładnie wyglądały!!! All Dzięki za słowa otuchy razem ze Szczepkiem staramy się stronę rozwijać.

pawel
22-01-2006, 12:37