We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Przekierowanie domeny OVH na darmowy serwer

Japco
13-09-2010, 21:28
Dzięki Wam za pomoc już sobie poradziłem i strona działa. temat do zamknięcia.

mlodszy
13-09-2010, 21:21
Skoro ustawiasz DNS, to po co jeszcze przekierowanie. To mnie ciekawi. Ustawia się po prostu DNS, czeka na propagację bez żadnego przekierowywania.

Japco
13-09-2010, 16:52
Ustawiam na OVH DNS-y na takie jakie podaje serwer freehost.pl i robię przekierowanie i nie działa. Na serwerze w freehost oczywiście dodałem tą domenę pl. Wchodząc na domenę pl wyświetla się strona z błędem:

20b
Internal Server Error
The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, root@slimserver and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

0
A jak zrobić samo przekierowanie www bez tych DNS-ów? Jaką ich wartość muszę ustawić?

rielev
12-09-2010, 22:56
Możesz przekierować domenę na każdy serwer, za pomocą przekierowania www, lub jeżeli dostawca hostingu na to zezwala, za pomocą DNS. Jaki masz konkretnie problem?

Japco
12-09-2010, 15:01
Mam problem z przekierowaniem domeny. Wykupiłem na ovh.pl domenę pl do strony www. Strona ta jest wgrana na darmowy serwer na stronie freehost.pl i za nic nie mogę przekierować wykupioną domenę pl na ten darmowy serwer. Może ktoś miał podobny problem i pomoże. Da się w ogóle przekierować tą domenę na serwer w freehost? Wcześniej domena była podpięta pod inny darmowy serwer m-host.pl i nie było żadnych problemów ale niestety firma zakończyła działalność hostingową. Ewentualnie na jaki inny darmowy serwer można przekierować domeny z ovh? Zależy mi żeby serwer miał obsługę PHP i nie wyświetlał reklam.