We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

maile nie napływaja

Krecik_muchomorek
11-09-2010, 00:28
Cytat Napisał Krecik_muchomorek
Również mam problem z wysyłaniem maili (wiadomości) przez stronę
- nowi użytkownicy nie otrzymują maila z potwierdzeniem rejestracji (a tym samym z hasłem) - sprawdzałem kilka poczt
- nie można wysyłać wiadomości pomiędzy użytkownikami
- nawet starzy użytkownicy którzy aktywowali konto nie otrzymują już maili (brak możliwości otrzymania zapomnianego hasła)
Żadnych prac przy stronie nie dokonywałem nie wiem co może być powodem.
Strona stoi na Drupalu 6.15
Dodam jeszcze że na początku może i maile nie dochodziły do 1 lub 2 poczt ale jak przez ostatni tydzień nie dochodzą nigdzie to już jest problem.
Dzięki fachowej i szybkiej odpowiedzi działu technicznego dochodzenie zostało zamknięte.
A rozwiązanie jest następujące:
W związku iż wysyłając ostatnio mailing ponad 5% maili było zwróconych do serwera funkcja ta została zablokowana na moim koncie czego nie zauważyłem a wystarczyło w panel manager włączyć na nowo tę funkcję
Wszystko działa i OVH.pl ma u mnie kolejnego plusa

Krecik_muchomorek
10-09-2010, 13:56
Również mam problem z wysyłaniem maili (wiadomości) przez stronę
- nowi użytkownicy nie otrzymują maila z potwierdzeniem rejestracji (a tym samym z hasłem) - sprawdzałem kilka poczt
- nie można wysyłać wiadomości pomiędzy użytkownikami
- nawet starzy użytkownicy którzy aktywowali konto nie otrzymują już maili (brak możliwości otrzymania zapomnianego hasła)
Żadnych prac przy stronie nie dokonywałem nie wiem co może być powodem.
Strona stoi na Drupalu 6.15
Dodam jeszcze że na początku może i maile nie dochodziły do 1 lub 2 poczt ale jak przez ostatni tydzień nie dochodzą nigdzie to już jest problem.

Pik-Pok
09-09-2010, 12:14
nie ma to jak konkrety. na podstawie, tego co napisales, moge odpisac: u mnie dziala

awariat
09-09-2010, 11:58
ostatnio poleciłem kumplowi ovh to se kupił miejsce i teraz do mnie dzwoni z pretensjami ze mejle nie dochodza na jego konto(kupił ten 1 mega)
sprawdziłem mi faktycznie poczta wysyła ale nie dostaje.
wysłałem z roznych moich kont i on wysyła tez i nic nie dochodzi

spotkaloiscie sie z tym