We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Domena .pl i hosting za darmo na 2 lata

lapin
15-09-2010, 19:01
W chwili uruchomienia usługi na drugi dwunastomiesięczny okres abonamentowy, serwer wirtualny « Starter » nie będzie mógł być odnowiony po raz kolejny. Aby kontynuować korzystanie z usług OVH konieczne jest przeniesienie usługi serwera wirtualnego na inną – płatną, opcję. W przypadku braku zmiany oferty hostingowej na opcję płatną, serwer wirtualny « Starter » wraz z zarejestrowaną domeną .pl zostaną bezpowrotnie usunięte w dniu wygaśnięcia usługi.
Czyli rozumiem, ze powyższy zapis dotyczy tak na prawdę 3go dwunastomiesiecznego okresu od chwili uruchomienia promocyjnej uslugi?

Pik-Pok
15-09-2010, 08:22
zarówno serwer jak i domena są za darmo przez dwa lata. po pierwszym roku usługi są przedłużane automatycznie na kolejny rok

lapin
14-09-2010, 19:48
Cytat Napisał lapin
Przez pierwsze 12 miesiecy nie trzeba placic ani za domene ani za serwer, po 12 miesiacach nalezy wykupic platny serwer w ovh do tej domeny w przeciwnym razie przepadnie domena pl.

Jest tak czy sie myle?
Czyli tylko domena pl jest za darmo na 2lata, a serwer 20GB/4TB jest za darmo przez rok, a potem trzeba wykupic inny.

Czy ktoś może mi odpowiedzieć na to pytanie? Bo troche kloci mi sie to z tym cytatem:

Oto co możecie otrzymać ZA DARMO na 2 lata:
- domenę .pl
- Ilość miejsca na serwerze WWW: 20 GB
- Pakiet transferu: 4 TB / m-c
- Ilość skrzynek email: 100 (o pojemności 2GB każda)
- Ilość baz danych sql perso: 10
- Ilość subdomen: 1000
- Darmowy dostęp do gotowych modułów strony

czarnymotyl
13-09-2010, 23:28
Czekam na kontakt ovh. Mama nadzieje, ze sie uda, gdyćbedzie miło mieć domene .pl zamiast info

JarekMk
11-09-2010, 08:44
Ten system aktywacji to jakaś porażka... 2 dzień i nadal nie dzwoni tylko wysyła maile, ze niby nr zajęty...
Witamy,

W związku ze złożeniem zamówienia nr 8279872 na darmowe konto dla
domeny ,telefonowaliśmy do Ciebie 2010-09-10 o godzinie
19:07:11 na numer telefonu podany podczas rejestracji.

Naciśnięcie przez Ciebie klawisza # na telefonie spowodowało,
że połączenie zostało odrzucone. W konsekwencji numer telefonu
został zablokowany. Aby ponownie aktywować usługę, prosimy podać
inny numer telefonu.
No to już jest jakaś kpina...

lapin
10-09-2010, 21:23
Przez pierwsze 12 miesiecy nie trzeba placic ani za domene ani za serwer, po 12 miesiacach nalezy wykupic platny serwer w ovh do tej domeny w przeciwnym razie przepadnie domena pl.

Jest tak czy sie myle?

JarekMk
09-09-2010, 20:42
Emmm, głupie pytanie: Jak zamówić tę domenę? Klikam w zamówienie, a tam 12,20 zł...

Da radę połączyć tę opcję z SSL?

Arxel
09-09-2010, 20:38
Nigdy nie kupowałem domeny/serwera, więc mam pytanie - jak wygląda sprawa po upływie roku.. Domena i serwer są z automatu przedłużane, tak? Można się np. wycofać z tego, aby nie musieć nic płacić?
Znaczy byc może będę chciał zatrzymać domenę i przedłużyć, ale tak pytam w razie czego..

JarekMk
09-09-2010, 19:18
Rekordy A i CNAME zmienić można?

Qla
09-09-2010, 13:55
Świetna promocja
Normalnie w szoku byłem jak to zobaczyłem na głównej stronie
Brakuje mi tylko multidomen to bym chyba z obecnego wirtuala się w całości na to przeniósł , ale jak na gratis to promocja rewelka tak dalej załoga OVH.

oles@ovh.net
08-09-2010, 15:36
Ilość zarejestriowanych domen dobiega już 2 milionów w
OVH! Aby świętować to wydarzernie,proponujemy Wam
nową usługę serwera wirtualnego: Starter z domeną .pl na dwa lata
Jeżeli nie korzystaliście jeszcze z naszych usług, jest to świetna
okazja aby je przetestować.
OVH hostuje już ponad 6 000 000 stron internetowych z całej Europy,
dlaczego więc nie Waszą?

Oto co możecie otrzymać ZA DARMO na 2 lata:
- domenę .pl
- Ilość miejsca na serwerze WWW: 20 GB
- Pakiet transferu: 4 TB / m-c
- Ilość skrzynek email: 100 (o pojemności 2GB każda)
- Ilość baz danych sql perso: 10
- Ilość subdomen: 1000
- Darmowy dostęp do gotowych modułów strony

Zamówienie promocyjne jest dostępne dla wszystkich osób chcących skorzystać z
usługi serwera wirtualnego "Starter" w OVH. Usługa jest dostępna do
rejestracji od 07.09.2010 do 31.12.2010.

Oferta jest ograniczona do 1 pakietu dla 1 gospodarstwa domowego lub firmy.
Każde zamówienie jest weryfikowane telefonicznie, po podaniu numeru telefonu - stacjonarnego
lub komórkowego, na który oddzwonimy. Serwer jest aktywny w ciągu ok. godziny od
przekazania zamówienia do realizacji.

Pozdrawiam, Octave