We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Błąd krytyczny: 530 login incorrect

dziekan_tek
06-09-2010, 21:02
Cytat Napisał Łabędź
Zmień hasło FTP

pozdrawiam
Miałem ten sam problem od kilku dni.
Dzięki Łabędź - działa

Łabędź
06-09-2010, 15:37
Cytat Napisał Neo89
Dane mam na 200% poprawne gdyż problem pojawił się w trakcie pracy na koncie ftp i tak trwa do dziś. Postąpiłem zgodnie z Twoją poradą i napisałem do pomocy OVH przez managera.
Czekam na odpowiedź....
Zmień hasło FTP

pozdrawiam

Neo89
05-09-2010, 20:22
Dane mam na 200% poprawne gdyż problem pojawił się w trakcie pracy na koncie ftp i tak trwa do dziś. Postąpiłem zgodnie z Twoją poradą i napisałem do pomocy OVH przez managera.
Czekam na odpowiedź....

rielev
05-09-2010, 17:22
Sprawdź, czy na pewno wpisujesz poprawne dane. Jeżeli tak, to napisz do pomocy, sprawdzą, czy nie masz zablokowanego ftp.

Neo89
05-09-2010, 09:26
Witam,
jestem nowy na tym forum ale z usługi 60free korzystam już dłuższy czas. Problem, o którym chcę napisać występował już nie raz. Ale teraz trwa już 3 dni i nadal nic się nie zmienia

Chodzi oczywiście o błąd logowania, który sugeruje, że mogę mieć nieprawidłowe hasło bądź nazwę użytkownika, co jest w tym przypadku niemożliwe gdyż cały czas pracowałem na jednym koncie po czym w pewnym momencie obejrzałem ten komunikat, który pojawia się do dziś. Na usłudze 60free założone mam 4 domeny. Więc nie jest to odosobniony przypadek, na pozostałych sytuacja się powtarza. Nie zdziwię się jeśli część użytkowników ma podobnie.

Czy mógłby mi ktoś wyjaśnić skąd bierze się taki błąd? gdzie leży przyczyna? A jeśli ktoś zna odpowiedź mógłby mnie oświecić i poinformować kiedy ten problem może ustąpić?
Sprawdzałem na stronie prace.ovh.pl czy może są przeprowadzane jakieś konserwacje/naprawy lecz nie znalazłem czegoś co by pasowało do mojej opisanej sytuacji.

Pozdrawiam,
Michał