We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Przekierowanie domeny na serwer fc.pl

Pik-Pok
31-08-2010, 08:58
[quote]
co robic?
[\quote]
zaczekac cierpliwie i zignorowac komunikat w panelu manager: mowi on dokladnie tyle, ze Twoja domena kieruje do innych adresow dns niz OVH, ale jesli chcialbys przywrocic adresy dns OVH, to sa one nastepujace ...
Twoja strona w sieci Dialog juz odpowiada z nowego serwera

El_Chueco
31-08-2010, 08:34
Witam!
Mam problem z przekierowaniem domeny na serwer wirtualny fc.pl

Po zmianie DNSow na

(dnsy podane przez admina fc.pl)

ns1.fc.pl [78.159.121.133]
ns2.fc.pl [188.40.80.143]

ns1.fc.pl - primary
ns2.fc.pl - secondary
wyskakiwał mi taki komunikat:
Strefa SOA dla domeny h2m.pl nie jest dostępna na serwerze dns: ns1.fc.pl

po skontaktowaniu sie z adminem fc.pl w tej sprawie
otrzymalem odpowiedz:

jezeli zmienia sie dns dla domen PL nalezy najpierw dodac domene na dane dns - u nas niestety panel sprawdza na odwrot, czy dodawana domena jest na naszych dns, wiec w tym wypadku nalezy do nas wyslac dyspozycje na podpiecie domeny na konto z podaniem opcji (zaparkowana, dodatkowa - jaki katalog) - najlepiej odrazu przy rejestracji domeny podawac nasze dns jezeli jest taka mozliwosc

dodalem domene na konto, katalog....

wrocilem do panelu dns w ovh.pl zmienilem na dnsy jak powyzej i wyskakuje mi taki komunikat:

Domena h2m.pl jest przypisana do serwerów dns:'ns1.fc.pl, ns2.fc.pl', natomiast hosting dns korzysta z serwerów: 'ns17.ovh.net, dns17.ovh.net'. Proszę przypisać domenę do serwerów 'ns17.ovh.net, dns17.ovh.net', jeżeli zamierzasz korzystać z hostingu w OVH.

po wejsciu na adres h2m.pl wyskakuje mi taka strona: http://imp.ovh.net/

co robic? pomocy :]