We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Domyslna skorka.

mcsis
23-01-2006, 17:16
No i o to mi chodzilo! Dzieki

K@iTO
22-01-2006, 20:24
Cytat Napisał vonsuu
No ja proponuje zebys przypomocy swojego klienta ftp podmienił pliki skorki default w /theme/default/ na pliki skórki którą chcesz ustawić na domyślną. U mnie działa

Nie nie no nie robmy scen
skoro juz wam zalezy na ustawieniu tego inaczej niz przez PA to umiescie

$default_theme = 'zmienione';

pod $aadres = '';

w pliku config.php

jesli nie macie tego wpisu to dodaj go jak go masz to daj w ' ' nazwe swojego thema

vonsuu
22-01-2006, 19:17
No ja proponuje zebys przypomocy swojego klienta ftp podmienił pliki skorki default w /theme/default/ na pliki skórki którą chcesz ustawić na domyślną. U mnie działa

mcsis
22-01-2006, 11:20
Widze, ze jednak czegos nie rozumiecie... Jak wejde w panel i zmienie skorke domyslna i wezme zapisz to mi sie caly jPortal zawali tak jak to jest przy stopce. Co do tego, ze niby jest to gdzies tutaj to opisane to jestes w duzym bledzie... Mi chodzi o skorke(theme), a nie o stopke...

K@iTO
22-01-2006, 00:59
Cytat Napisał mcsis
Jak ustawic wlasnego thema jako domyslnego nie wchodzac w ustawienia w panelu admina i nie rujnujac przy tym calej strony?

Dla czego chcesz zmieniajac za pomoca panelu admina zrujnowac sobie całą strone?

Jak to zrobic, żeby strona się nie posypala dzieki PA jest opisane na forum szukaj!

ms93
21-01-2006, 20:59
w panelu uzytkownika

mcsis
21-01-2006, 19:04
Jak ustawic wlasnego thema jako domyslnego nie wchodzac w ustawienia w panelu admina i nie rujnujac przy tym calej strony?