We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Udostępnienie dedyka

jeffk6dfbe
05-04-2011, 00:48
Jak jeszcze aktualne, to wyślij do mnie prywatną wiadomość.

Aoden
28-08-2010, 22:17
Witam

Poszukuję osoby która jest w posiadaniu serwerów dedykowanych oraz zna się na obsłudze linuxa, jego konfiguracji i zabezpieczaniu, kompilacji programów itp., najlepiej żeby ta osoba nie znała się na OTS. Preferuję długotrwałą współpracę

Jestem doświadczoną osobą w zakresie serwerów OpenTibia, w tej chwili mam ukończone 2, do których potrzebuję dedyka. Administracją OTS'a zajmowałbym się sam, za udostępnienie serwera odstępuję 50% zysków z sms shopu. Potrzebuję dedyka z 4 GB+ ramu lub więcej, z dwoma adresami IP [chcę odpalić 2 różne serwery naraz]

Jeśli serwer wypali gwarancja zwrotu "inwestycji", jeżeli serwer nie wypali to nie będę robił problemów jeśli po paru tygodniach współpracę zakończymy. OTS jest już ukończony i dopracowany, spokojnie może konkurować z gigantami rynku OTS'ów

Nie pisałbym na forum gdybym miał pieniądze na samodzielny start [300 zł dedyk+150zł obsługa linuxa]

Pozdrawiam, kontakt na forum lub mraureos@gmail.com