We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

ftp.host.sk jak udostepniać pliki aby nikt ich nie usunął

Łabędź
21-01-2006, 11:15
Cytat Napisał ms93
to jest forum ovh a nie jakiegos host.sk, wiec tu sie pisze o problemach na serwerach ovh a nie innych
Ale pomóc zawsze można

Podejrzewam, że nie da się ustawić wielu użytkowników dla FTP, więc najlepszym rozwiązaniem zostaje download plików ze strony WWW.

pozdrawiam

ms93
21-01-2006, 10:28
to jest forum ovh a nie jakiegos host.sk, wiec tu sie pisze o problemach na serwerach ovh a nie innych

jakrzych
21-01-2006, 00:21
założyłem serwer ftp na host.sk... a założenie przedsiewzięcia jest takie aby umieszczać tam projekty i sprawozdania z mojego roku studiów...i chciałbym azeby piki kasować i wrzucać na ftp mogły tylko osoby mi zaufane ,,czyli równoczesnie znające hasło... ale sco zrobić aby inni Studenci tez mieli dostep do serwera przez ftp ale nie mogli ingerować(zmieniać , kasować) w jego zawartość.

czy lepiej Waszym zdaniem zamiast kombinować jest udostępnianie tego jako strony www z inrefejsem "katalogi i pliki" jak na dysku...

pozdrawiam (mam nadzieje ze nie przeoczyłem podobnego tematu poruszoengo juz wczesniej na forum)