We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Photoshop a www

bingo100
25-01-2006, 11:45
Cytat Napisał mgino
Szkoda, no ale zięki za rade.

A któ¶ może mnie poinstruowac? Bede wdzieczny
Czesc! Mozesz w Photoshopie. Jak odpalisz swoj szablon, to wcisnij CTRL+SHIFT+M i otworzy Ci sie ten szablon w ImageReady. Tam mozesz sobie ciachac jak chcesz i zapisywac nawet od razu do html'a
Pozdrawiam!

PS. odnosnie php i innych takich, to sie nie znam. Jestem natomiast wielkim fanem firmy Adobe i do robienia swojej strony uzywalem Adobe GoLive!, widzialem tam rozne opcje do php.

(mozesz sciagnac 30-dniowa wersje z www.adobe.com)
...a potem sobie kupic

THOR
20-01-2006, 22:42
Jasne ze da sie poci±ć grafike na www w Photoshopie. Przełaczasz sie na Image Ready i tam masz narzedzie: Slice Tool...i to wlasnie "cudo" sluzy do ciecia grafiki na potrzeby stron www. Pozniej calosc mozesz zapisac jako gotowy plik HTML wraz z pocieta grafika. Oczywiscie troche trzeba skonfigurowac opcje w celu poprawnego zapisywania na potzreby www, ale to nic trudnego.
Po dokladniejsze porady, tutoriale i mozliwosci zastosowania Photoshopa zapraszam na strone:
Kod:
http://www.e-grafik.pl/
Jest tu takze profesjonalne forum zwiazane z wszelkimi problemammi, poradami i obsluga Photoshopa i innych pakietów graficznych.
Pozdrawiam

mgino
20-01-2006, 20:30
Szkoda, no ale zięki za rade.

A któ¶ może mnie poinstruowac? Bede wdzieczny

ms93
20-01-2006, 20:29
no, na photoshopie to ja sie niezbyt znam wiec ci nie pomoge.

mgino
20-01-2006, 20:27
Słyszałem ze w photoshopie sie to da zrobic

ms93
20-01-2006, 20:20
musisz pozapisywac elementy grafiki jako osobne obrazki, sciagnac jakis edytor html (np. nvu albo zajaczek) no i zrobic strone

mgino
20-01-2006, 20:15
Może kto¶ pomóc?

mgino
20-01-2006, 18:34
Witam, zrobiłem własny szablon www w Photoshopie jako rysunek. Jak teraz powycinac te elementy i powklejać kod HTML, zrobic linki oraz wcisn±ć skrypty PHP (które mam).

W jaki sposób takie co¶ zrobić?

Z góry dziekuje za wszelkie odpowiedzi i pomoc.