We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

nowa podstrona w fusionie

Hip3q
08-02-2006, 02:13
Ych....
1. Panel Administracyjny > Zarządzanie Treścią > Strony Informacyjne - dodajesz strone (możesz używać znaczników HTML badź PHP zadnych innych jak BBCODE) po dodaniu strony wyświetla Ci sie adres "Adres tej strony to: viewpage.php?page_id=1"
2. Panel Administracyjny > Zarządzanie Stroną > Menu strony - i tam podajesz:
- Nazwa: (nie musze chyba tlumaczyć)
- Adres: (ten który Ci sie wyświetlił podczas dodawania strony w pk. 1 czyli "viewpage.php?page_id=1"
- Widoczność: dla kogo ma być widoczna strona tylko dla:
* goście: wszyscy odwiedzający strone
* użytkownik: zalogowani użytkownicy
* administrator: wszyscy admini
* super administrator: tylko dla Ciebie
- Kolejność: w którym miejscu nawigacji bedzie sie znajdował link (patrz zakładka niżej "Obecne linki menu strony")
- Pozycja na stronie:
* tylko panel nawigacji: tylko nawiacja z lewej
* panel nawigacji i i nawigacja pozioma (górna belka): nawigacja z lewej i nawigacja pod logiem (górna belka)
* nawigacja pozioma (górna belka): tylko nawigacja pod logiem (górna belka)

Po poprawnym ustawieniu i dodaniu stronu bedzie ona widoczna w panelu po lewej.

Mam nadzieje że teraz zakumasz jak to zrobić, jezeli nie to zacznij sie uczyć metodą prób i błedów....

korzychxp
20-01-2006, 20:58
a ja nie widze w panelu stron informacyjnych zebym mógł je dac na panel z lewej

mgino
20-01-2006, 20:32
Cytat Napisał ms93
php-fusion to nie forum!!! nie zadziala tam bbcode!!! musisz uzywac html'a!!!
W stronach informacyjnych - tak. Popatrz na kod na newsach jak jest pogrubienie itd... to sie nauczysz

ms93
20-01-2006, 20:23
php-fusion to nie forum!!! nie zadziala tam bbcode!!! musisz uzywac html'a!!!

korzychxp
20-01-2006, 19:22
zrobiłem tak: dodatkowe strony, dodałem do panelu ale zadne znaczniki nie działają nawet pogrubienie! zobaczcie sami z lewej panel Spolszczenie i właczcie to,

korzychxp
20-01-2006, 18:43
narazie mam problem z usunieciem exploita byte verify który zaatakował mój system... whcodząc na moją strone!

usunalem juz banerka z mojej strony no niestety to przez niego to wszystko ale juz jest OK

mgino
20-01-2006, 18:37
Strone informacujna zrób. Jak wejdziesz na panel admina/ strony informacyjne - to jest w którejs zakładce.

Pozdrawiam, problem to pisz.

ms93
20-01-2006, 18:00
zrob artykul i dodaj link w panelu bocznym

korzychxp
20-01-2006, 17:56
chciałbym zrobić nową pustą podstronę gdzie mógłbym wstawić np. moją recenzję, obrazki ale jak mam to zrobić no i oczywiście żeby z lewej w panelu był odnośnik