We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

[oferta]Administracja serwerami, tworzenie stron internetowych, pozycjonowanie


fenoms
26-07-2010, 23:58
Usługi świadczone przez firmę Fenoms należą do trzech kategorii:

1. Kompleksowa administracja serwerami pracującym pod kontrolą różnych dystrybucji systemu operacyjnego GNU/Linux w której skład wchodzą między innymi, przygotowanie systemu operacyjnego do pracy, instalacja i konfiguracja wszystkich popularnych aplikacji usługowych, optymalizacja i tuning samego systemu oraz audyt bezpieczeństwa serwera.
2. Programowanie aplikacji popularnie zwanych okienkowymi (gruby klient) oraz tych dostępnych zdalnie przez strony www (cienki klient) w tym także same strony www on najprostszych wizytówek po CMS'y. Aplikacje okienkowe wykonywane są z użyciem takich języków programowania jak C, C++ oraz Java natomiast do spraw związanych ze stronami internetowymi stosowany jest język PHP. Do magazynowania danych stosujemy wszystkie popularne rozwiązania bazodanowe począwszy od Sqlite poprzez MySQL, PostgreSQL a skończywszy na bazach nadych firmy Oracle.
3. Ostatnia kategorią jest pozycjonowanie i promowanie stron w wyszukiwarce Google za pomocą technik SEO i SEM tj optymalizacji i marketing.

W szczególnych przypadkach możemy podjąć się zadań z dziedziny prostego odzyskiwania danych z uszkodzonych systemów oraz próby ich naprawienia i diagnozowania awarii jednak zadania te są wykonywane tylko i wyłącznie w niezbyt dużej odległości od głównego miejsca wykonywania działalności.