We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Błąd przy wczytywaniu zdjęć do galerii

ina
27-07-2010, 16:55
Dzięki no4b, prawdziwy z Ciebie ekspert.
Dla osób z podobnym problemem: wystarczyło usunąć cookies.
Pozdrawiam.

no4b
27-07-2010, 14:26
Używając klawisza backspace.

ina
27-07-2010, 12:33
A w jaki sposób mogę go usunąć?

Łabędź
27-07-2010, 11:01
Cytat Napisał ina
Przepraszam, że myślałam, że skoro inni na tym forum otrzymują dokładne rady gdzie co zmienić, to mnie też ktoś pomoże.
Ja głupia.
Żeby to chociaż było w OVH to bym spojrzał i może pomógł. Tak to można sobie gdybać.

Sprawdź czy ten podwójny '/' nie robi problemów.

pozdrawiam

ina
26-07-2010, 21:37
Przepraszam, że myślałam, że skoro inni na tym forum otrzymują dokładne rady gdzie co zmienić, to mnie też ktoś pomoże.
Ja głupia.

no4b
26-07-2010, 20:51
Skoro czytałaś to powinnaś wiedzieć co i gdzie zmienić. Na tym forum *pomagamy*, a nie rozwiązujemy problemy za innych. Jeśli chcesz, żeby zrobiono to za Ciebie, zapłać.

ina
26-07-2010, 19:29
Dzięki za radę, piszę na forum, żeby uzyskac konkretną odpowiedź.
Czytałam o open_basedir i dowiedziałam się tyle, że pomóc mi może administrator. Tyle, że nie odpisuje na maile. Dlatego pytam czy nie mogę tego zrobić sama. Ale widzę, że nie ma chętnych do pomocy, szkoda.

no4b
26-07-2010, 17:09
Wszystko jest napisane w komunikacie. Poczytaj o open_basedir.

ina
26-07-2010, 14:16
Jestem dziewczyną z niewielkim pojęciem o sprawie, więc bardzo proszę o proste wytłumaczenie co mam z tym zrobić

Podczas wczytywania zdjęcia do galerii (PonyGallery) wyskakuje mi błąd, którego wczesniej nie było:
Warning: copy() [function.copy]: open_basedir restriction in effect. File(/home/inayah/domains/madzir.nets.pl/public_html//administrator/components/com_ponygallery/temp/01.JPG) is not within the allowed path(s): (/home/inayah/:/tmp:/var/tmp:/usr/local/lib/php/) in /home1/inayah/domains/madzir.nets.pl/public_html/administrator/components/com_ponygallery/common.ponygallery.php on line 94
Problem ze skopiowaniem pliku z: : /home/inayah/domains/madzir.nets.pl/public_html/original. Kontrola Pozwoleń.

Nie wiem czy taka informacja wystarczy, żeby rozwiązać problem, jeśli nie to wkleję co trzeba
Z góry dziękuję za pomoc.