We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

[oferta] Administracja serwerami

karol.b
02-04-2011, 22:45
Postanowiłem napisać post ponieważ uważam, że warto polecieć firmę TRUSTCOM. Miałem awarię na serwerze pomimo weekendu interwencja była natychmiastowa i cena niewygórowana. Z usługi jestem bardzo zadowolony.

SumiK
11-02-2011, 22:23
Witam! Polecam tą firmę w 100% tach miła i szybka obsługa mino późnej pory jednym słowem pełny profesjonalizm Polecam Wszystkim!

Pozdrawiam

kec
03-02-2011, 12:46
Firma godna polecenia. Działają sprawnie, szybko a przede wszystkim nie sprawia żadnych problemów . Czysty profesjonalizm! Polecam każdemu

they
27-01-2011, 09:55
Współpracuję z tą firmą drugi miesiąc i mogę śmiało ich polecić. Kontakt wyśmienity, wiedza olbrzymia, doświadczenie duże. Pomagają w każdej sprawie związanej z serwerem, niezależnie od pory dnia/nocy. Dbają o swoich klientów. Dla wszystkich którzy się zastanawiają, nie szukajcie dalej, na tej firmie się nie zawiedziecie.

SMT - Poznan
17-11-2010, 20:20
Wszystkim, którzy szukają fachowej i kompleksowej pomocy. O każdej porze dnia i nocy zdecydowanie polecam firmę TRUSTCOM. Rzetelna i sympatyczna obsługa. Nawet o 2 nad ranem. rewelacyjny kontakt. Doprowadzają serwery do idealnego stanu i robią to szybko, bezproblemowo i w bardzo przystępnych cenach!!! Firma czyni cuda. Dziękuję jeszcze raz!!!

I POLECAM

gogo
01-11-2010, 11:15
Firma Trustcom to profesjonalizm w każdym calu !!! Miła i fachowa pomoc. Jesli masz problem z konfiguracją serwera wal śmiało, a z pewnością Cię nie zawiodą !!! Ja skorzystałem z ich pomocy i jestem w pełni usatysfakcjonowany. Serwer działa bez zarzutu. Jeszcze raz wielkie dzięki za pomoc i polecam Wszystkim, którzy mają mniejszy czy większy problem z konfiguracją serwera

diabloo
27-10-2010, 22:14
witam i pozdrawiam wszystkich użytkowników , którzy poszukują dobrych fachowców którzy umieją doprowadzić serwer do idealnego stanu, mój problem polegał na tym iż zleciłem innej osobie konfiguracje serwera , co doprowadziło do zwieszek , itp , szukając pomocy trafiłem na adres oto tej firmy która mi pomogła , doprowadziła serwer do porządku i co najważniejsze w razie jakichkolwiek problemów mogę na nich liczyć , dobre usługi sprawne i szybkie , możliwość zaciągnięcia porad za nie duże pieniądze, podpowiedzi co można zrobić aby polepszyć działanie i sprawność serwera , jestem zadowolony z pracy i polecam ich , można powiedzieć profesjonaliści , jeszcze raz dziękuję za pomoc .

qoox
27-08-2010, 16:02
Witam Gorąco polecam uslugi tej firmy wszytko zrobione szybko sprawnie i dokładnie. A na dodatek wiecej niz zleciłem. Gorąco polecam fachowa robota za mała kase. Pozdrawiam

trustcom
16-07-2010, 21:09
W ramach świadczenia usług administracji i zarządzania serwerami proponujemy:

* Zarządzanie serwerami wirtualnymi (VPS).
* Zarządzanie serwerami dedykowanymi.
* Instalacja oraz konfiguracja serwera WWW (Apache, Lighttpd, Nginx również jako reverse proxy dla Apache) wraz z modułami i bibliotekami (Java, Ruby, Django i wielu innych).
* Instalacja oraz konfiguracja PHP (w tym także z APC, SuPHP oraz eAccelerator).
* Instalacja oraz konfiguracja serwera poczty elektronicznej e-mail (Postfix, Sendmail, Exim, Qmail) wraz z zabezpieczeniami w postaci szyfrowania, ochroną antywirusową oraz antyspamową. Możliwość integracji z MySQL.
* Instalacja oraz konfiguracja serwera baz danych (MySQL, PgSQL, Oracle).
* Instalacja oraz konfiguracja serwera (ProFTPd, VsFTPd).
* Instalacja oraz konfiguracja serwera DNS (Bind) oraz konfiguracja domen/subdomen.
* Optymalizacja serwera www/baz danych/php.
* Instalacja oraz konfiguracja dodatkowych zabezpieczeń.
* Instalacja oraz konfiguracja paneli WHM/cPanel, DirectAdmin, WHMCS oraz paneli Open Source (ISPConfig, Webmin, ISPCP-Omega i wiele innych).
* Aktualizacja oprogramowania serwera.
* Wykonywanie cyklicznych kopii bezpieczeństwa.
* Monitorowanie serwera oraz usług na nim uruchomionych (Zabbix, Nagios).
* Wprowadzanie zmian i poprawek na życzenie klienta.

Współpraca może polegać na jednorazowym zleceniu jak również na zasadzie stałej-abonamentowej (poparte umową). Na wszystkie usługi wystawiamy fakturę VAT.

Zapraszamy również na naszą stronę firmową: http://www.trustcom.pl

Kontakt z nami:
TRUSTCOM
ul. Wolności 17 lok. 6
58-500 Jelenia Góra

NIP:611-236-86-65
REGON: 231125903

e-mail: info@trustcom.pl